Kategorie produktów

Atrofeminal

Atrofeminal

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Atrofeminal

Atrofeminal to wyrób medyczny dostępny w postaci żelu. Produkt jest wskazany do stosowania dla kobiet i na okolice intymne, jeśli występują przykre dolegliwości, np. w przebiegu menopauzy.

Najczęściej spotykaną dolegliwością jest dyskomfort, upławy lub nadmierna suchość, co wynika ze zmian gospodarki hormonalnej kobiet w okresie klimakterium.

Preparat Atrofeminal zawiera w składzie kompleks składników, które oddziałują korzystnie na błonę śluzową pochwy. Zawarta w składzie gliceryna ma działanie łagodzące i utrzymujące odpowiedni poziom nawilżenia. 

Składniki wyrobu medycznego Atrofeminal wspomagają utrzymanie pH okolic intymnych. 

Skład

Składniki żelu Atrofeminal są następujące:

woda, glikol propylenowy, biosaccharide gum-1 (polisacharyd: L-fukoza, D-galaktoza, kwas galakturonowy), gliceryna, hydroksyetyloceluloza, pantenol, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, mleczan sodu, kwas mlekowy, hialuronian sodu.

Dawkowanie:

Sposób użycia produktu Atrofeminal:

żel należy stosować 1 raz dziennie na oczyszczoną i osuszoną skórę. Cienką warstwę preparatu nanieść na zewnętrzne narządy płciowe. Najlepiej stosować na noc. 

W przypadku braku poprawy w czasie stosowania powyżej 1. tygodnia, należy skonsultować się z lekarzem.

Nie przekraczać zalecanego dziennego użycia żelu.

Po użyciu umyć ręce. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania wyrobu medycznego Atrofeminal jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w zamkniętym opakowaniu, z dala od światła i wilgoci.

Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu.

Stosować Atrofeminal zgodnie z przeznaczeniem, według informacji zawartych na opakowaniu produktu.

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Henryka 2018-10-10 13:17

Nie spodziewałam się , że symptomy związane z menopauzą będą u mnie tak burzliwie :/ Dobrze, że w necie wyszukałam Atrofeminal !!! To jest mądry wybór bo ten preparat rewelacyjnie daje radę!

Gosia 2018-09-07 14:57

Klimakterium nie musi być takie straszne jak je wszyscy rysują. W moim przypadku przebiegło bez większych dolegliwości i nie musiałam się niczym wspomagać. Jak dla mnie to super.

Eliza 2018-07-23 21:14

Atrofeminal jest pomocny na objawy suchości w pochwie. Mam tak od czasu, w którym podjęłam stosowanie tabletek hormonalnych... Polecam ten wyrób! Sprawdza się w 100%!

Ewa 2017-08-21 12:37

u mnie jednak czwóreczka, bo żel zaczął działać dopiero po tygodniu.

Opinia użytkownika 2016-09-22 15:43

Latem nękało mnie wrażenia suchości w pochwie. Kupiłam wtedy Atrofeminal ! Ten preparat poradził sobie genialnie! Co może was ciekawić: skutki stosowania były odczuwalne od razu! Suchość zgasła!

Lucja 2015-09-09 18:22

Atrofeminal działa cuda! Nic tylko dać 5!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.