Kategorie produktów

Autan Protect - Przeciw Komarom

Autan Protect - Przeciw Komarom

4.14 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Autan Protect - Przeciw Komarom

Autan Protect - Przeciw Komarom to repelent w postaci płynu w sprayu (pump spray), zapewniający natychmiastową ochronę przed komarami. Działa do 2 godzin. Zawiera DEET.

Skład

Skład preparatu jest następujący:

- substancją aktywną jest N,N-dietylo-m-toluamid (DEET) 70 g/ kg.

Przeciwwskazania

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sylwia 2018-07-28 21:10

Każdy wyjazd pod namiot ze znajomymi był dla mnie porażką. Zwykle powodem tego były insekty i owady. Nie przepadam za tymi małymi stworkami. Bardzo chciałam, by kolejne biwakowanie było inne. widziałam ostatnio w sklepie Inne . Dowiedziałam się, że ten preparat to odstraszacz owadów. Kupiłam bez cienia wątpliwości.

Lilla 2018-01-27 18:01

Trochę ciepła i wilgoci.... I dzieje się prawdziwy obłęd! Wszędzie komary! Na szczęście jakiś czas temu odkryłam Autan Protect - Przeciw Komarom ... Rekomenduję na czas wojny z komarami!

Opinia użytkownika 2017-08-04 11:10

Dla mnie ok, ale fakt, czasem zdarza się, że płyn "moczy" partie skóry

Zbisław 2017-07-03 23:23

Co roku pakujemy się i wyjeżdżamy pod namioty. Absolutne odcięcie od świata. Niestety zwykle towarzyszą nam chmary komarów... W takich wyjazdach niezbędnikiem jest Autan Protect - Przeciw Komarom . Dopóki nie trafiliśmy na ten produkt nasze wyjazdy były jednym wielkim bąblem... W te chwili możemy pożegnać problem z komarami.

Seba 2017-04-25 14:13

Daję tylko 2 gwiazdki, bo mam wrażenie, że płyn autan nierównomiernie się aplikuje.

Iwan 2015-05-03 16:29

Co roku udaję się z dzieciakami na pole namiotowe. Upalne wieczory to raj dla owadów. Nie lubię tych potworów. Na wyjazdy zabieram więc Autan Protect - Przeciw Komarom . Ten preparat skutecznie zniechęca do nas wszelkie owady. I to w nim cenię.

Opinia użytkownika 2015-04-15 00:05

Autan Protect - Przeciw Komarom - niby lekarz mi go polecił, lecz jakoś nie jestem przekonana.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.