Kategorie produktów

Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary

Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary

4.83 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary

Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary to preparat, skutecznie odstrasza komary, meszki i osy, chroniąc przed ich ugryzieniami.

Ugryzienia przez owady wiążą się z nieprzyjemnym i niekomfortowym uczuciem swędzenia oraz pieczenia.

Drapanie powstałych zmian skórnych może doprowadzić do zakażenia bakteryjnego. Może wywołać także silną reakcję alergiczną. 

Dawkowanie:

Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary spryskać ciało w miejscach narażonych na ugryzienia owadów, z odległości około 20 cm.

Na twarz należy nanosić preparat pośrednio: nanieść na dłoń, a następnie rozsmarować.

Powtórzyć w razie potrzeby. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

Nie nanosić na dłonie dzieci. 

Przeciwwskazania

Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie używać w zamkniętym pomieszczeniu. Nie używać na twarz. Unikać kontaktu z oczami podczas stosowania preparatu - działa drażniąco na oczy. 

Aerozol łatwopalny. Ogrzewanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwrtym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.

Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50 stopni Celsjusza.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-08-21 20:56

Rok w rok wybieram się z przyjaciółmi spać pod namiotem. Ciepłe wieczory sprzyjają owadom. Nie mogę zdzierżyć tych potworów. Na takie wyjazdy mam ze sobą Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary . Ten środek sprawnie odstrasza owady. I za to jest moim faworytem.

Izolda 2018-03-29 17:05

Wypady pod namiot w moim przypadku kończą się fiaskiem. Chodzi przede wszystkim o wszechobecne owady. Nie jestem fanką tych brzęczących stworków. Marzyłam, by kolejne biwakowanie było inne. Widziałam jakiś czas temu w reklamie telewizyjnej Inne . Dowiedziałam się, że ten preparat to bardzo dobry odstraszacz owadów. Kupiłam bez cienia wątpliwości.

Olaf 2017-12-10 00:18

Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary - chętnie to kupię, orientujecie się moze jak jest z dostępnością? Bo ja nijak nie widzę tego z żadnym sklepie czy też drogerii. Szkoda wielka, bo jestem wiernym fanem...

Dorota 2017-05-17 09:13

Zawsze się u nas sprawdza w okresie letnim, szczególnie kiedy przesiadujemy nad jeziorem lub nad morzem.

Ewa 2017-03-14 11:02

Za rozsądną cenę bardzo dobry produkt.

Opinia użytkownika 2016-11-18 09:03

Trochę ciepła i wilgoci.... i jest szaleństwo! Komary gryzą jak szalone! Ku mojej radości jakiś czas temu odkryłam Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary !!! Działa skutecznie!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.