Kategorie produktów

Off! Regular - Spray Na Komary i Kleszcze

Off! Regular - Spray Na Komary i Kleszcze

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Off! Regular - Spray Na Komary i Kleszcze

Off! Regular - Spray Na Komary i Kleszcze to repelent w sprayu, który zabezpiecza przed ukąszeniami komarów (do 4 h.), odstrasza kleszcze (do 4 h.) oraz meszki (do 6 h.). Preparat można stosować bezpośrednio na skórę oraz ubranie. Zawiera DEET 15%.

Skład

Skład preparatu Off! Regular - Spray Na Komary i Kleszcze jest następujący:

- substancją aktywną jest N,N-dietylo-m-toluamid (DEET) 150 g/ kg (15%).

Dawkowanie:

Spryskać równomiernie nieosłonięte części skóry oraz odzież preparatem Off! Regular - Spray Na Komary i Kleszcze z odległości 15-20 cm. Na twarz i szyję produkt nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozsmarować.

Nie nanosić na ręce dzieci. Preparat można stosować bezpośrednio na odzież. Bezpieczny dla tkanin naturalnych. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę (np. po silnym nasłonecznieniu). Nie stosować u dzieci poniżej 2 lat. Nie stosować częściej niż 2 razy na dobę.

Przeciwwskazania

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Tatiana 2018-05-05 23:32

Wyjazd w góry pod namioty? Czemu by nie skorzystać:) Wszystko fajnie, tylko po co te kleszcze. Bardzo mnie one odrzucają i boję się ich. Mam ze sobą pod ręką na takich wyjazdach zawsze Off! Regular - Spray Na Komary i Kleszcze bo specyfik i kleszcze bardzo się nie lubią. Miewam go nawet wtedy, gdy zachciewa mi się spaceru po lesie.

Matylda 2018-04-28 18:13

Każdy wyjazd pod namiot ze znajomymi był dla mnie porażką. Zwykle powodem tego były insekty i owady. Nie przepadam za tymi małymi stworkami. Postanowiłam, że kolejny wypad pod namiot będzie inny. widziałam ostatnio w sklepie Inne . Dowiedziałam się, że ten preparat to odstraszacz owadów. Kupiłam bez cienia wątpliwości.

Zenobiusz 2017-07-04 18:41

Raz do roku wybieramy się z narzeczoną pod namioty. To takie odcięcie od świata. Niestety zawsze latem komary też biorą udział w biwakowaniu. W takich wyjazdach niezbędnikiem jest Off! Regular - Spray Na Komary i Kleszcze . Dopóki nie znaliśmy tego preparatu nasze wyjazdy to był jakiś koszmar. Teraz już żadne komary nam nie straszne.

Staszek 2017-05-08 22:43

Zabieram Offa zawsze na łódki na Mazury, Komary tną tam jak oszalałe, a ja ma mniej bąbli od kiedy się psikam.

Melania 2017-04-25 13:56

4 gwiazdki, bo nie daje ochrony przed meszkami których u mnie jest pełno latem.

Lutomir 2016-07-25 23:19

Co roku wybieram się z przyjaciółmi pod namioty. Ciepłe wieczory to raj dla owadów. Nie lubię tego latającego paskudztwa. Za każdym razem biorę Off! Regular - Spray Na Komary i Kleszcze . Ten preparat sprawnie pozbywa się owadów. I to w nim cenię.

Honoryna 2016-07-07 10:12

Fuj, ohyda! Na samo przypomnienie o tych małych upiorach z lasu przechodzą mnie ciarki! Ja sama miałam z nimi problem... Pomógł mi preparat Off! Regular - Spray Na Komary i Kleszcze . I bye bye kleszcze.

Opinia użytkownika 2016-04-18 12:55

polecam

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.