Kategorie produktów

Cellucor Alpha Amino

Cellucor Alpha Amino

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Cellucor Alpha Amino

Cellucor Alpha Amino zawiera mieszankę aminokwasów bcaa, która skąłda się z  3 rodzajów leucyny, 11 dodatkowych aminokwasów wspierających wytrzymałość mięśni i ich regenerację po wysiłku. Alpha Amino to świetny suplement dla każdej aktywnej osoby.  Doskonała alternatywa dla napojów sportowych - zawiera nie tylko niezbędne aminokwasy, ale również formułę nawadniającą organizm "Alpha-Hydration Formula", a także podstawowe minerały, które tracone są wraz z potem podczas wysiłku.

Skład

Wapń, Magnez, Fosfor, Potas, Sód, Alpha BCAA™ Matrix (3x Leucine Matrix™, mikronizowana L-izoleucyna, mikronizowana L-walina), Alpha-Hydration Formula (Mikronizowana tauryna, Hydromax® glicerol w proszku, woda kokosowa  w proszku, fosforan dwupotasowy, fosforan dwusodowy, fosforan dwumagnezowy, ekstrakt z nasion chia). Alpha-Amino™ Complex (Mikronizowana glutamina, mikronizowana L-alanina, mikronizowana L-cytrulina, mikronizowana L-arginina, mikronizowana L-treonina, mikronizowana L-lizyna, mikronizowana L-fenyloalanina, mikronizowana L-tyrozyna, mikronizowana histydyna, mikronizowana L-metionina)

Dawkowanie:

Dzień Treningowy: 1 porcja przed treningiem, oraz 1-3 porcji dziennie w zależności od potrzeb - rozpuszczać w minimum 120ml płynu. Dzień Nietreningowy: 1-3 porcji dziennie w zależności od potrzeb - rozpuszczać w minimum 120ml płynu

Przeciwwskazania

Produkt przeznaczony jest wyłącznie do spożycia przez zdrowych dorosłych.  Nie stosować leku, jeśli pacjent aktualnie przyjmuje azotany, z powodu bólu w klatce piersiowej lub jeśli pacjent przyjmuje leki stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji, takie jak inhibitory PDE-5. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, matki karmiące. Należy przerwać stosowanie i natychmiast skonsultować się z lekarzem, jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane dla tego produktu. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Rachela 2016-12-02 10:09

Cellucor Alpha Amino to specyfik , który ma w swoim składzie aminokwasy! Stosuję go, bo dodaje energii do ćwiczeń! Wato wiedzieć, że jest to produkt również dla kobiet!

Aneta 2016-11-09 15:40

Ciekawy preparat, wart swojej ceny, solidna dawka aminokwasów.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.