Kategorie produktów

ClinSin Med

ClinSin Med

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu ClinSin Med

ClinSin Med to wyrób medyczny dostępny w postaci saszetek z irygatorem. Zestaw ten przeznaczony jest do płukania. Wskazaniem do stosowania niniejszego produktu są infekcje górnych dróg oddechowych, przebiagające z nieżytem nosa i zatok, zapaleniem zatok przynosowych czy profilaktyka po zabiegach chirurgicznych nosa. 

Wyrób medyczny można stosować w okresach, kiedy wdychane powietrze jest przesuszone bądź zapylone. 

Z produktu można wykonać roztwór izotoniczny lub hipertoniczny. Każdyz . nich charakteryzuje się innym wpływem na drogi oddechowe.

W składzie roztworu ClinSin Med znajduje się chlorek sodu. Substancja ta, w przypadku roztworu hipertonicznego, wykazuje działanie osmotyczne. Polega ono na obkurczaniu błon śluzowych nosa.

Izotoniczny roztwór chlorku sodu oczyszcza nos z bakterii i alergenów. 

Skład

Skład produktu ClinSin Med : chlorek sodu. Jedna saszetka zawiera 2,16 g NaCl. 

Dawkowanie:

Instrukcja użycia wyrobu medycznego ClinSin Med:

- roztwór izotoniczny: rozpuścić 1 saszetkę w 240 ml przegotowanej ciepłej wody

- roztwór hipertoniczny: rozpuścić 2 saszetki w 240 ml przegotowanej ciepłej wody

Płukanie wykonywać 1-2 razy dziennie około godzinę przed planowanym wyjściem na zewnątrz (przy temperaturze poniżej 19 stopni) lub snem.  

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania wyrobu medycznego ClinSin Med jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Wyrób należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Produkt nie jest wskazany dla dzieci poniżej 12. roku życia. Wyrób medyczny nie jest polecany osobom z całkowitą blokadą nosa, w przypadku infekcji ucha bądź źle ustawioną przegrodą nosową. Nie stosować wyrobu medycznego po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Czesia 2018-07-13 13:59

ClinSin Med odkryłam niedawno. Potrzebowałam jakiejś alternatywy dla oczyszczenia nosa i znalazłam to.

Anna 2018-06-14 13:13

borykam się z przewlekłym katarem zatokowym trwało to jakiś miesiąc na nic wszystkie spreje do nosa się nie zdały i kupiłam clin sin i stał się cud robiłam roztwór hipertoniczny z dwóch saszetek i codziennie oczyszczałam rano nos i zatoki niesłychanie szybko rozlóżnia wydzielinę dosłownie po chili sama wypływa nie byłam wstanie tego wydmuchać bez tego produktu rewelacja obejdzie sie bez sterydów.po dwóch zastosowaniach poczułam się wyleczona odrazu zmienił się głos a był wiadomo nosowy:(Wspaniały produkt dla mnie najlepszy wygrywa też z inhalatorem gorąco polecam!!!!!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.