Kategorie produktów

Loram

Loram

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Loram

Tabletki Loram to lek, którego stosowanie wskazane jest w leczeniu dokuczliwych objawów alergicznego nieżytu nosa, jak również pokrzywki i atopowego zapalenia skóry (AZS).

Niniejszy produkt leczniczy łagodzi objawy alergiczne występujące w przypadku nieżytu nosa, takie jak świąd, kichanie, oraz pieczenie oczu. Wpływa także korzystnie na zmniejszenie występowania dolegliwości skórnych, jak pęcherze oraz rumień.
 

 

Skład

Składniki produktu leczniczego Loram są następujące:

- substancją czynną produktu jest loratadyna. 1 tabletka zawiera 10 mg loratadyny.

- składniki pomocnicze leku są następujące: laktoza, skrobia kukurydziana, bezwodny dwutlenek krzemu, stearynian magnezu

Ważne dla diabetyków: 1 tabletka zawiera < 0,01 jednostki WW.

 

Dawkowanie:

Lek Loram należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: tabletki Loram należy zażywać doustnie, popijając płynem. Nie rozgryzać, połykać w całości.

Zalecane dawkowanie leku:

- osoby dorosłe oraz dzieci w wieku powyżej 12 lat lub od 6 lat o wadze powyżej 30 kg: stosować 1 tabletkę dziennie.

- dzieci w wieku 6-12 lat, o wadze < 30 kg: przyjmować 0,5 tabletki na dobę.

- pacjenci ze stwierdzonym zaburzeniem pracy nerek i wątroby powinni rozpocząc kurację od 0,5 tabletki 1x dziennie, bądź 1 tabletki co 2 dni.

 

 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników produktu leczniczego Loram.

Nie stosować leku w trakcie ciąży i karmienia piersią, a także u dzieci w wieku poniżej 6. roku życia.

Tabletki Loram należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu produktu..

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Honorata 2020-01-03 22:26

środek według mnie średni. Planuję kupić coś dla porównania.

Opinia użytkownika 2018-12-18 23:29

Kłopot z atopią pojawił się u mnie zupełnie znienacka! Powiedział mi to kosmetolog, podczas wizyty z zupełnie inną sprawą. Zarekomendował Loram , który spisze się na wysuszone obszary mojego ciała.

Margaret 2018-04-20 14:33

Tabletki Loram bardzo mi pomagały jeszcze kilka lat temu. Teraz mieszakam w UK i tutejszy lekarze jakoś inaczej ustawiają leczenie.

Opinia użytkownika 2016-11-11 17:09

Loram jest jednym z lepszych produktów na problemy z suchą skórą. Zdecydowanie polecam

Dagna 2016-05-29 13:39

Pokrzywka może być efektem alergii. Występuje wtedy pieczenie i świąd, równie widoczny jest też katar i łzawiące oczy. Loram to specyfik dedykowany właśnie w takich dolegliwościach. Jest dobry, działa szybko i skutecznie, więc jestem zadowolona. Spełnia swoje zadanie.

Żaklina 2015-10-30 18:02

Loram doskonale działa na pokrzywkę. Próbowałam sporo preparatów, ale dopiero to pomogło. Szczerze polecam.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.