Kategorie produktów

Clotrimazolum Medana

Clotrimazolum Medana

4.14 Dobry

ilość opinii: 14

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Clotrimazolum Medana

Clotrimazolum Medana to produkt leczniczy dostępny w postaci płynu do stosowania na skórę. Wskazaniem do stosowania niniejszego produktu są dolegliwości związane ze zmianami grzybicowymi: łupież pstry, drożdżaki, dermatofity, grzybice wałów paznokciowych.

Płyn Clotrimazolum Medana stosowany także w przypadku wystąpienia grzybicy pochwy.

Preparat zawiera w formulacji substancję czynną klotrymazol.

Jest to substancja, która, stosowana w małych stężeniach ma właściwości grzybostatyczne, a w dużych wykazuje działanie grzybobójcze. W ten sposób może zarówno wspierać eliminację zmian grzybicowych oraz zapobiegać ich nawrotom w przyszłości. 

Skład

W składzie płynu Clotrimazolum Medana znajdują się następujące substancje: 

substancja czynna klotrymazol. Każdy ml płynu na skórę zawiera 10 mg klotrymazolu.
pozostałe składniki izopropylu mirystynian, etanol bezwodny.

 

Dawkowanie:

Produkt Clotrimazolum Medana należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Clotrimazolum Medana należy stosować zewnętrznie i miejscowo na skórę. 

Zalecane dawkowanie produktu w ciągu dnia przedstawia się następująco: kilka kropli płynu lekko wcierać w chorobowo zmienione miejsce na skórze.

Stosować 2 do 3 razy na dobę.

Aby zapobiec nawrotom grzybicy, produkt należy stosować jeszcze po zmniejszeniu objawów choroby, aż do ustąpienia dolegliwości. 

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu leczniczego Clotrimazolum Medana. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. 

Produkt leczniczy Clotrimazolum Medana należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Kobiety w ciąży i podczas karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem produktu leczniczego. Przy stosowaniu u dzieci poniżej 11. lat niezbędna jest konsultacja lekarska. 

Produkt należy stosować tylko zewnętrznie. Nie połykać, nie stosować w okolicy oczu i pod opatrunkiem okluzyjnym.

Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Marcin 2020-01-01 21:28

problemy z łupieżem mam bardzo często więc interesują mnie tylko bardzo dobre środki

Opinia użytkownika 2018-06-28 22:08

Nie ma wątpliwości, co do tego, że higiena pochwy jest najważniejsze. Pochwa jest często dogodnym miejscem powstawania grzyba. Z pomocą przychodzi Clotrimazolum Medana :) Ten środek łagodzi objawy. Skuteczny przy antykoncepcji.

Jolanda 2017-09-15 20:07

Dopadła mnie ta kobieca nieprzyjemność... Candida pochwy! Postanowiłam wypróbować Clotrimazolum Medana dlatego, że na wielu forach widziałam, iż ten specyfik świetnie sobie z tym radzi! Wierzę, że mi również pomoże!

Opinia użytkownika 2017-07-11 10:53

Chcę wam bardzo polecić wyrób Clotrimazolum Medana . :) Miałem problem z łupieżem od jakiegoś roku... I wiecie co? Ten specyfik naprawdę spisał się na medal! Na efekty długo nie trzeba było czekać... jeden raz i już było widać różnicę!

Opinia użytkownika 2017-04-07 22:39

Powracający regularnie łupież od dawna jest moim utrapieniem :-( Okropność! Sprawy się skomplikowały, bo spotkałem laskę na której chciałem zrobic wrażenie. Migiem wybrałem się do osiedlowej apteki i pani zarekomendowała mi Clotrimazolum Medana ... Defekt... zniknął...

Wera 2016-08-04 19:08

Clotrimazolum Medana - działa na łupież

Iza 2015-05-01 17:35

Clotrimazolum Medana jest dobry jeśli chodzi o grzybicze dolegliwości. Produkt warto mieć, jak tylko odczuwa się nieprzyjemne swędzenie i drapanie. Jest skuteczny i dobry.

Lidera 2015-03-26 20:32

Pomogło mi w kilka dni na grzybice moich stóp. Moim zdaniem warto jest skorzystać z tego suplementu i dzięki temu wzmocnić swoją pozycje z walką z bakteriami !

Lumpek 2015-03-16 21:10

Prosty sposób na grzyba. Trochę kosztuje, ale ma te jakość na której mi akurat najbardziej zależy.

Helena 2015-02-09 21:59

Wydaje mi się, że ten lek nie działa. Po zastosowaniu nie widzę poprawy już przez kilka dnia. Zaczynam się nie pokoić, ze wydałam pieniążki w błoto ;/

Balon4 2015-02-09 21:58

W zakażeniach skóry wywołanych przez dermatofity działa perfekcyjnie i nie można mu tutaj nic zarzucić. Nie pomógł mi w mojej karierze jeden raz, ale na ogół spoko. Cena również powinna być troszkę mniejsza.

Yarik 2015-02-09 21:57

Jeżeli ktoś choruje na często zapalenie skóry to polecam zastosować ten środek. Ja już poczułem róznicę widoczną już po kilku dniach . Nie ma co tracić czasu weź się za środek :)

PanTerka 2015-02-09 21:56

Ostatnio miałem okazje zastosować ten środek i muszę przyznać, że znakomicie działa i teraz nie mam problemów już z grzybami

Timpek 2015-02-09 21:55

Bardzo dobry środek na zakażenia skóry. Pomaga natychmiast praktycznie od zastosowania. Lepszego leku nie widziałem. Warto jest z niego skorzystać i żyć szczęśliwie :)

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.