Kategorie produktów

Dentocal

Dentocal

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 1

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Dentocal

Dentocal to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które chcą zadbać o mocne i zdrowe zęby.

Tabletki są źródłem witaminy D3, wapnia i magnezu, które mogą pozytywnie wpływać na funkcjonowanie organizmu. Wapń bierze udział w procesie mineralizacji tkanki kostnej, a magnez przyczynia się do prawidłowej pracy mięśni.

Witamina D wspomaga wchłanianie fosforanu i wapnia oraz jest ważna dla utrzymania zdrowych i mocnych kości. Wskazaniem do stosowania suplementu jest czas po zabiegach stomatologii chirurgicznej, ale także sytuacje, kiedy mamy podrażnione dziąsła lub zęby podatne na ubytki.

Suplement Dentocal można stosować również w okresie menopauzy i podczas odchudzania się.

Skład

W składzie suplementu diety Dentocal znajdują się następujące substancje: wapń, magnez, witamina C, witamina B3, laktoferyna, witamina B5, witamina B2, witamina B6, witamina B1, witamina D3.

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie suplementu diety Dentocal to 1. tabletka rano i wieczorem. Pamiętaj, by tabletkę popić obficie wodą!

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania suplementu diety Dentocal jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultowaćz lekarzem możliwość stosowania tabletek.

Nie podawać dzieciom i młodzieży poniżej 18. roku życia.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i nienasłonecznionym miejscu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Daniela 2016-02-05 20:05

Dentocal idealnie wzmacnia słabe zęby! Moje miały tendencję do kruszenia, a teraz juz o tym problemie zapomniałam!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.