Kategorie produktów

Dih Max Comfort

Dih Max Comfort

4.33 Dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Dih Max Comfort

Dih Max Comfort to produkt leczniczy dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do stosowania tabletek Dih Max Comfort są dolegliwości kończyn dolnych, takie jak: nocne kurcze kończyn dolnych, żylaki kończyn dolnych oraz obrzęk nóg i uczucie ciężkości. 

Dih Max Comfort stosowany jest również w objawowym leczeniu hemoroidów.

W składzie preparatu znajduje się diosmina. Substancja ta należy do bioflawonoidów. Diosmina wykazuje działanie przeciwzapalne. Wspomaga także ochronę naczyń krwionośnych poprzez działanie uszczelniające - zmniejszanie przepuszczalności ścian naczyń krwionośnych.

Jednocześnie też substancja aktywna zawarta w formulacji Dih Max Comfort może wspomóc proces upłynniania krwi, dzięki czemu zapobiega powstawaniu zastojów żylnych, które są głównym powodem powstawania żylaków.  

Skład

W składzie tabletek Dih Max Comfort znajdują się następujące substancje: 

substancja czynna zmikronizowana diosmina. 1 tabletka powlekana zawiera 1000 mg zmikronizowanej diosminy. 
pozostałe składniki celuloza mikrokrystaliczna, powidon K 30, karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), magnezu stearynian, otoczka Opadry II Pink 85F24220 o składzie: alkohol poliwinylowy, częściowo zhydrolizowany, makrogol/PEG MW 3350, makrogol 4000 JP, talk, tlenek żelaza czerwony (E 172), tlenek żelaza żółty (E 172), tytanu dwutlenek (E 171).

Dawkowanie:

Lek Dih Max Comfort należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Produkt leczniczy Dih Max Comfort należy przyjmować doustnie, popijając wodą. 

Zalecane dawkowanie produktu leczniczego w ciągu dnia: 1 tabletka powlekana na dobę. Stosować podczas posiłku. 

Dawkowanie w przypadku nasilenia dolegliwości:

  Dawka pojedyncza Częstotliwość stosowania Okres stosowania
Najpierw 1 tabletka powlekana 3 razy na dobę 4 dni
Następnie j.w. 2 razy na dobę 3 dni

Wskazanego dawkowania leku nie należy przekraczać. 

Jeśli objawy nie ustępują, należy skonsultować się z lekarzem. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu leczniczego Dih Max Comfort,  np. na diosminę. 

Produkt Dih Max Comfort należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem leku. Produkt leczniczy jest przeznaczony dla dorosłych i nie należy stosować go u dzieci i młodzieży. 

Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

iza 2016-12-15 11:06

super produkt na zylaki

Ewelina 2016-01-01 14:31

Moja praca? Przez 8 godzin siedzę za biurkiem, oczywiście dawka ruchu niedostateczna, mało tego jeszcze do pracy i z niej jadę samochodem. Mozecie sobie wyobrazic, jak bardzo cierpią moje nogi...Dih Max Comfort to dla nich zdecydowana ulga i waparcie.

facebook 2015-09-11 12:04

nie polecam tabletek na zmęczone nogi zdecydowanie lepsze są żele które stosujemy iejscowo i dzieki temu ich skladniki dzialaja tam gdzie maja

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.