Kategorie produktów

Diosminal

Diosminal

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Diosminal

Diosminal to suplement diety w postaci kapsułek.

Stosowanie produktu Diosminal uzupełnia dietę w diosminę - substancję pochodzenia roślinnego, która wykazuje pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu krążenia, a przede wszystkim naczyń żylnych kończyn dolnych.

Skład

Składnikiem jakościowym suplementu diety Diosminal jest zmikronizowana diosmina.

Pozostałe to: substancja zagęszczająca (olej sojowy rafinowany), żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), nośnik (krzemian glinowo-potasowy), barwnik (tlenek żelaza).

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie suplementu diety Diosminal w ciągu dnia przedstawia się następująco: należy spożywać 1-2 kapsułki dziennie po posiłku. Kapsułki popić wodą.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania produktu Diosminal jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sławosz 2020-01-20 14:04

od kilku tygodni leczę się takimi sposobami. z moimi dolegliwościami powinno być lepiej.

Wacława 2017-11-13 15:41

Sporo czasu pracuję przy komputerze dlatego jestem bardziej narażona na żylaki. Dla wspomagania zaczęłam używać Diosminal , bo podstawowym składnikiem jest diosmina. Preparat to moje wsparcie, gdy nosi są ciężkie i obolałe. W końcu nie muszę się wstydzić chodzić w sukienkach.

Marian 2017-01-19 15:34

Całkiem udana nowość na rynku, moim zdaniem Diosminal może wkrótce stanowić istotną konkurencje dla wiodących środków na poprawę krążenia.

Alma 2016-10-16 20:45

Pracuję 8 godzin przy komputerze a dodatkowo aktywność w moim życiu jest dość niska. Z tego powodu mam kłopot z niewydolnością żylną i zmęczonymi nogami. Nie jest to za dobre i doszłam do wniosku, że muszę coś z tym zrobić. Pojechałam do apteki i zakupiłam Diosminal . Jestem ciekawa, czy ten środek okaże się dobry.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.