Kategorie produktów

Dip Hot

Dip Hot

4.7 Bardzo dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Dip Hot

Dip Hot to produkt leczniczy w postaci kremu o działaniu rozgrzewającym.

Wskazaniem do objawowego stosowania kremu Dip Hot są bóle mięśniowe i stawowe, stłuczenia, skręcenia, bóle reumatyczne. Krem przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę. Produkt delikatnie rozgrzewa, poprawia krążenie oraz rozszerza naczynia krwionośne.

Lek Dip Hot zawiera w swoim składzie cztery substancje czynne, którymi są: salicylanu metylu, mentol, olejek eukaliptusowy oraz olejek terpentynowy. Zawarty w leku salicylan metylu ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. 

Skład

W składzie kremu rozgrzewającego Dip Hot znajdują się następujące substancje: 

substancje czynne w 1 gramie salicylan metylu 128 mg , mentol 59,1 mg, olejek eukaliptusowy 19,7 mg, olejek terpentynowy 14,7 mg 
pozostałe składniki glikol propylenowy, parafina ciekła, alkohol cetostearylowy, cetostearylosiarczan sodowy, lanolina, woda

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Dip Hot należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. 

 Sposób i droga podania: produkt Dip Hot należy aplikować miejscowo na skórę.

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12. roku życia. Niewielką ilość kremu należy nanieść w miejsce bólu i delikatnie wsmarować. Stosować 2-3 razy na dobę.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników produktu Dip Hot.

Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12. roku życia. Produkt Dip Hot należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na etykiecie.

W okresie ciąży i karmienia piersią należy skonultować z lekarzem mozliwość stosowania tego leku. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną skórę. otwarte rany oraz w okolicach ust i oczu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Patrycja 2019-12-14 20:43

wybór środków na ból i gorączkę traktuję naprawdę serio. Tu nie ma kompromisów. bo nie tak trudno zaszkodzić swojemu zdrowiu.

Opinia użytkownika 2017-08-02 14:10

Wyznaję, że rozgrzewanie to najlepsze rozwiązanie na różne dolegliwości. W takich okolicznościach mam Dip Hot . Ten preparat cenię za szybkość i skuteczność. Daję minusik za to, że musiałam objechać pół miasta.

Daga 2017-06-04 14:20

Dip Hot daje natychmiastowe uczucie ciepła! To jest bardzo przyjemne, szczególnie w przypadku silnego bólu. Lek w moim przypadku dobrze działa na wszelkie stany zapalne mięśni, które powodują ból!

Opinia użytkownika 2017-05-24 13:33

Upadki i urazy często sprawiaja duży ból ... Dlatego ważna jest jak najszybsza decyzja co robić. Lubię mieć pod ręką Dip Hot w razie W...

Piotr 2016-09-18 23:28

Świetny specyfik który pomógł mi już 2 razy. Cena niska a możliwości spore. Skutecznie rozgrzewa obolałe miejsca i zmniejsza stany zapalne. Mnie pomógł w bólach mięśni i pleców.

Mirabella 2016-09-14 20:19

Dip hot to krem rozgrzewający, który przynosi ulgę moim mięśniom kiedy przesadzę z ćwiczeniami. Czasem przed cięższym treningiem wsmarowuje ten krem w łydki, żeby mięśnie się rozgrzały przed treningiem. Krem lekko się wsmarowuje i szybko wchłania. Warto go mieć zarówno w apteczce jak w torbie sportowej.

panterda 2016-07-14 22:26

Najlepszy! szybko rozgrzewa bolące mięśnie po intensywnym wysiłku na siłowni. Pomaga również w uniknięciu kontuzji itp. Dlatego zaczęłam go stosować, tak jak zalecił mi trener, szybko się wchłania, nie lepi się co powoduje że mogę już po chwili zacząć cwiczyc.

tamarra 2016-02-26 21:58

Ja aby nie nabawić się na żadne urazy, kontuzje czy w trakcie bólu mięśni po całym dniu wysiłku itp. stosuje ten krem rozgrzewający dip hot przeważnie przed rozgrzewką i po skończonym treningu. Trzeba go tylko dobrze wmasować i poczekać aż trochę wchłonie. Zaczyna działać po chwili od jego wsmarowania i przynosi natychmiastową ulgę. Działa również przeciwzapalnie i wystarcza na długo. Cenę też ma dobrą bo ok 10 zł kosztuje a jest naprawdę skuteczny.

krejzistah2 2015-11-18 01:57

Jakoś tak wyszło, że tydzień spędziłem w tym roku na kajakach i po 3 dniach ramiona średnio dawały już radę. Ale posmarowałem, do tego dobra rozgrzewka i później już było tylko lepiej.

Axel 2015-03-07 09:01

Pracuję w dużym magazynie. Każdego dnia przenoszę ciężki towar. Czuję ogromny ból w mięśniach:( Z ratunkiem pojawił się specyfik Dip Hot ... Niweluje ból. Jest najlepszy.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.