Kategorie produktów

Rub-Arom Maść

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Rub-Arom Maść

Rub-Arom Maść to produkt leczniczy w postaci maści o działaniu rozgrzewającym do stosowana tradycyjnego do nacierań w przypadku bólu.

Preparat wskazany jest dla osób, które borykają się z bólami stawowymi, mięśniowymi oraz nerwobólamiRub-Arom Maść to preparat, który może być wykorzystywany również w czasie leczenia infekcji górnych dróg oddechowych.

Maść Rub-Arom można stosować również do nacierania pleców i klatki piersiowej podczas infekcji górnych dróg oddechowych w przebiegu grypy i przeziębienia oraz podczas kataru i kaszlu.

Produkt leczniczy Rub-Arom przeznaczony jest wyłącznie do stosowania tradycyjnego, a jego skuteczność oparta jest o doświadczenie i odpowiednio długi czas stosowania. 

Skład

W składzie 100 gram preparatu rozgrzewającego Rub-Arom Maść znajdują się następujące substancje:

substancje czynne tymol (Thymolum) 0,25 g, lewomentol (Levomentholum) 2,75 g, kamfora racemiczna (Camphora racemica) 5,00 g, olejek cedrowy (Cedri oleum) 0,75 g, olejek eukaliptusowy (Eucalypti oleum) 1,50 g, olejek terpentynowy z sosny nadmorskiej (Terebinthini aetheroleum ab pinum pinastrum) 5,00 g
pozostałe składniki parafina stała i wazelina biała

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Rub-Arom Maść należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. 

Sposób i droga podania: produkt Rub-Arom Maść należy stosować miejscowo na skórę.

Zaleca się nacierać i smarować skórę 1-2 razy w ciągu doby. 

wiek sposób aplikacji
osoby dorosłe nacierać bolące miejsce ilością maści odpowiadającą 2 miarkom (3 g)
młodzież od 12 lat nacierać skórę klatki piersiowej i pleców ilością maści odpowiadającą 2 miarkom (3 g)
dzieci od 7 do 12 lat nacierać skórę klatki piersiowej i pleców ilością maści odpowiadającą 1 miarce (1,5 g)

Maść należy delikatnie wetrzeć aż do wchłonięcia w skórę. Opakowanie zawiera miarkę, która odpowiada 1,5 g maści. 

Uwaga! Nie stosować dłużej niż kilka dni bez konsultacji z lekarzem.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu leczniczego Rub-Arom Maść.

Nie stosować u dzieci poniżej 7. roku życia. Lek Rub-Arom Maść należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na etykiecie. 

Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy aplikować tego leku w przypadku napadów drgawkowych w wywiadzie. Przeciwwskazane jest aplikowanie leku Rub-Arom Maść na okolice ust i oczu,  na skórę zmienioną chorobowo i uszkodzoną oraz na błony śluzowe i oparzenia.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Wilhelm 2020-08-18 13:49

hmm nie mam się do czego przyczepić. Trafiony wybór.

Bernadetta 2020-05-30 10:55

wybór środków na zwalczenie bólu traktuję nad wyraz serio. Tu nie ma kompromisów. bo nietrudno zaszkodzić swojemu zdrowiu.

Domicela 2018-12-24 16:40

Jeśli mnie chodzi uważam że Rub-Arom Maść działa OK. Faktycznie może coś zdziałać na skurcze mięśni.

Bożena 2018-09-29 14:10

Boli mnie klatka piersiowa. Wcześniej nie wiedziałam skąd to uczucie. Przyjaciółka sądziła, że to nerwobóle. Miałą 100% racji! Lekarz potwierdził. Mam nerwicę. Zażywam Rub-Arom Maść i chodze do psychiatry. Widzę już poprawę. Dbajcie o sibie.

Szczepan 2018-05-12 22:59

Od pewnego czasu jak się budze rano mocno bolą mnie kości. Myślę , że to przez ostatni wypad w góry... Zakupiłem Rub-Arom Maść ! Myslicie, że pomoże?

Natalia 2018-01-25 18:27

Super lek polecam

Roma 2017-10-19 12:31

Rub-Arom Maść to taki mój drugi "Amol" ale w postaci maści. Fajnie się sprawdza w przypadku dolegliwości bólowych oraz przy katarze! jak dla mnie to takie moje dwa numery jeden :D

Opinia użytkownika 2017-08-03 20:25

Co gdzieś idę non stop dopadają mnie Silne skurcze łydek! Suplementuję magnez z wit B ale nie widze poprawy! Wczoraj wieczorem wzięłam po raz pierwszy Rub-Arom Maść .... Uważacie , że ten wyrób da radę mi pomóc? Już nie daję rady. Macie pomysły jak inaczej sobie radzić?

paweł 2016-03-17 11:04

polecam. dobry produkt, idealnie rozgrzewa.

Alicja 2015-09-11 10:16

Próbowałam już większość produktów wszystkie były kiepskie. Pewnego razu kupiłam Rub-Arom Maść . Widzę, że działa na mnie idealnie!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.