Kategorie produktów

Fix Melisa

Fix Melisa

4.71 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Fix Melisa

Fix melisa to produkt leczniczy w postaci ziół w saszetkach do zaparzania o działaniu uspokajającym.

Lek Fix melisa jest tradycyjnie stosowany w łagodnych stanach napięcia nerwowego, w problemach z zasypianiem oraz łagodnych dolegliwościach żołądkowo-jelitowych, takich jak wzdęcia.

Skład

Składniki leku Fix Melisa są następujące: liść melisy (Melissae folium).

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Fix Melisa należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt Fix Melisa należy przyjmować doustnie w postaci naparu.

Zalecane dawkowanie produktu: pić 1-3 razy dziennie po szklance naparu.

Sposób przygotowania: 1 saszetkę produktu zalać 250 ml wrzącej wody. Naparzać pod przykryciem 5-10 minut.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu Fix Melisa .

Produkt Fix Melisa należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu produktu. Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12. lat.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-03-25 18:53

niefajna rzecz. Od niemal kilku miesięcy nie jestem do końca zrównoważona. To wina stresu w pracy. mam już dosyć. Pora na coś z apteki.

Opinia użytkownika 2018-04-01 16:12

Już pół roku miewam gwałtowny niepokój i strach. Boję się o życie swoje i swoich bliskich... Nie mam pojęcia skąd się wzięły te myśli..... Kumpela poleciła bym spróbowała Fix Melisa ! Jeśli ten specyfik się nie sprawdzi, to pójdę do lekarza :(

Lilla 2017-09-24 20:18

Fix Melisa nie powala na wzdęcia. Jednak wybieram ten produkt bo jest w miarę tani

Sandra 2017-08-04 10:10

bardzo lubie i polecam

Opinia użytkownika 2016-08-02 23:09

Od czasu do czasu doskwierają mi lęki a ja nie bardzo wiem, skąd one się biorą. Wiem, że to siedzi w moej głowie od dawna. Nie potrafię z nikim o tym rozmawiać. Już pewien czas stosuję Fix Melisa , bo składniki tego specyfiku pomagają mi się wyciszyć i uspokoić. Zauważyłam też, że mój sen jest lepszy i głębszy.

Opinia użytkownika 2015-09-16 18:23

U mnie okres jesień - zima to kumulacja wszytskiego co najgorsze! Musisz pracować jak wół! A dodatkowo non stop człowwiek jest w stresie! Fix Melisa wspiera mnie żebym jakoś funkcjonowała! Gdyby nie ten produkt to w 100% już bym leżała w szpitalu!!!!

Lilla 2015-07-17 13:52

Mam tak, że w nocy czasami trudno mi zasnąć. Zwykle to właśnie efekt stresu. Próbuję z tym walczyć. Ale zwykle sen i tak nie nadchodzi. Zwykle jako rozwiązanie stosuję Fix Melisa . ten środek z reguły pozwala mi ukoić nerwy i wyciszyć się. Już później śpię dobrze i nie budzę się.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.