Kategorie produktów

Nefrol

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Nefrol

Lek Nefrol to płyn płyn doustny o właściwościach moczopędnych. Produkt jest tradycyjnie stosowany jako środek pomocniczy w chorobach dróg moczowych, w kamicy nerkowej w drobnych złogach tzw. piasku nerkowym. 

Skład

Składniki produktu Nefrol są następujące: Tinctura compositum (1:7) ex: Solidaginis herba (ziele nawłoci) – 6,9 g Taraxaci radice cum herba (korzeń mniszka z zielem) – 3,7 g Ammi visnagae fruktu (owoc aminka) – 2,47 g Phaseoli pericarpio (owocnia fasoli) – 0,71 g Ekstrahent: etanol 70%
Produkt zawiera 61- 69 % (v/v) etanolu

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Nefrol powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Nefrol. Zalecana dawka leku do przyjęcia w ciągu dnia to:
Dorośli: Doustnie 3 x dziennie po 1 łyżeczce preparatu (5 ml) w 50 ml wody. Podczas stosowania produktu zaleca się wypijanie dużej ilości płynów.
Młodzież i dzieci powyżej 7 roku życia: Dopuszcza się stosowanie po wcześniejszej konsultacji lekarskiej. Dawkowanie według zaleceń lekarza.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Nefrol. Preparatu nie należy podawać dzieciom poniżej 7 roku życia.

Preparat Nefrol należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ligia 2019-12-26 13:57

nieprzyjemny ból w końcu rozwiązany! naprawdę zachwalam...

Kamil 2017-04-03 21:04

Mocno moczopędny, trzeba uważac by sobie nie zaszkodzić i pić dużo płynów. Ale zadanie swoje spełnia ;)

TADEUSZ 2017-01-24 14:31

MERCEDES W OTOCZENIU MALUCHÓW

Stefan 2016-02-25 18:37

Od dawna borykam się z tym, że skupiają mi się kamyczki w nerkach. Ogólnie odbyłem już 4 zabiegi oczyszczające... Podczas ostatniego razu lekarz doradził mi abym rozpoczął stosowanie Nefrol . No to zakupiłem! Mam nadzieję, że pomoże i już nie będę lądował na stole operacyjnym!

Marysia 2015-12-15 13:32

Oj działa, działa, nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że po Nefrolu będę musiała tak często biegać do łazienki!

Jacek 2015-03-11 17:03

Od zawsze myślałem, że kamica nerkowa to nieprawda z tymi kamieniami w nerkach. Dopóki nie zacząłem odczuwać częstego parcia na mocz i niemocy. To było bardzo uporczywe i denerwujące. Poszedłem do lekarza i opowiedziałem mu o tym, co mi jest. Lekarz uspokoił mnie, gdyż przyszedłem w porę. Zacząłem przyjmować Nefrol . Składniki specyfiku warunkują utrzymanie prawidłowej kondycji dróg moczowych.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.