Kategorie produktów

Granat - Sok Z Granatu

Granat - Sok Z Granatu

4.71 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Granat - Sok Z Granatu

Granat - Sok Z Granatu to suplement diety w postaci soku gotowego do spożycia. Granat jest naturalnym antyoksydantem, który wspomaga ochronę ścian naczyń krwionośnych przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Stymuluje również proces syntezy tlenku azotu, który przyczynia się do prawidłowego przepływu krwi w naczyniach krwionośnych. Owoc granatu zawiera również dużo witaminy C, niacyny, potasu, błonnika oraz białka.

Skład

Składniki produktu Granat - Sok Z Granatu to: sok z owoców granatu (Punica granatum L.), kwas L-askorbinowy (źródło witaminy C).

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Granat - Sok Z Granatu powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Granat - Sok Z Granatu. Zalecana porcja produktu do spożycia to 50 ml soku - najlepiej rano, przed posiłkiem.

Produkt gotowy do bezpośredniego spożycia.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Granat - Sok Z Granatu. Nie zaleca się spożywania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży lub karmiące piersią. 

Granat - Sok Z Granatu należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2019-12-22 13:54

niedawno czytałem wit. C zupełnie nie zapobiega przeziębieniu. Może tylko skrócić czas infekcji.

Jadwiga 2018-02-03 15:47

Sok z granatu jest doskonały na krążenie krwi, obniża cholesterol, oczyszcza żyły , działa przeciwnowotworowo i przeciwzapalnie. Stymuluje i ożywia układ płciowy u mężczyzn i u kobiet. Odchudza. Dodaje urody kobietom i zapobiega zmarszczkom i starzeniu sie organizmu. Sprawdziłam na sobie i szczerze polecam.

Anika 2017-05-31 23:04

Pyszny! Ale nie myślałam nigdy, że naturalny soczek może być suplementem;)

Anna 2017-05-18 15:43

Pyszny i zdrowy, polecam pić jak najczęściej!

Aneta 2016-06-01 16:07

Granat - Sok Z Granatu jest niezwykle potrzebny. Każdy człowiek powinien używać witaminę C!!! Postiada ona dobre działanie na organizm każdego z nas.

Dalida 2016-04-30 11:20

Kto jeszcze korzystał z Granat - Sok Z Granatu ? Ciekawe, co Wy o tym myślicie...

Opinia użytkownika 2016-03-23 12:48

Bardzo smaczny! Polecam wszystkim!!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.