Kategorie produktów

Heel-Vertigoheel

Heel-Vertigoheel

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Heel-Vertigoheel

Heel-Vertigoheel to preparat dostępny w postaci tabletek. Heel-Vertigoheel to lek homeopatyczny przeznaczony dla pacjentów, którzy borykają się z zawrotami głowy, których poważna przyczyna została wykluczona przez lekarza.

Preparat może być stosowany w przypadku dolegliwości towarzyszących chorobie lokomocyjnej, jak nudności oraz wymioty.

Tabletki przeznaczone są dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 12. roku życia.

Skład

W składzie tabletek Heel-Vertigoheel znajdują się następujące substancje: 

subsancja czynna w 1. tabletce Anamirta cocculus D4 trit. 210 mg, Conium maculatum D4 trit. 30mg, Petroleum rectificatum D8 trit. 30 mg
pozostałe składniki stearynian magnezu, laktoza jedno wodna

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Heel-Vertigoheel należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Heel-Vertigoheel należy przyjmować doustnie. Rozpuścić tabletkę w ustach. Stosować między posiłkami.

Osobom dorosłym oraz dzieciom powyżej 12. roku życia zaleca się przyjmować 1 tabletkę 3 razy dziennie.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników produktu Heel-Vertigoheel.

Tabletki zawierają laktozę i nie mogą być stosowane przez osoby z nietolerancją na niektóre cukry. Przed zastosowaniem leku, nalezy powinformować lekarza o wszytskich innych stosowanych lekach. 

Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować z lekarzem możliwość stosowania leku. Nie podawać dzieciom poniżej 12. roku życia.

Produkt leczniczy Heel-Vertigoheel należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Alina 2020-01-13 08:08

wycieczki autokarem były beznadziejne odkąd pamiętam. Nie zaryzykuję podróży bez lekarstw.

KRYCHA 2019-05-14 23:02

Rewelacja wreście minęły zawroty głowy

Ditta 2018-11-16 12:27

Gdy walczę z wymiotami jako rozwiązanie stosuję Heel-Vertigoheel . Ten preparat jeszcze nigdy mnie nie rozczarował. Produkt pozwala zmniejszyć odruch wymiotny i eliminuje nudności. No i przede wszystkim nie jest drogi.

Marianna 2017-09-30 18:25

Może być! Pierwszy raz stosowałam ten produkt. Mogę śmiało polecić, 4 tylko przez moich ulubieńców.

Dosia 2017-04-27 21:20

Heel-Vertigoheel to idealny preparat na nagły ból głowy!

Opinia użytkownika 2016-03-31 14:37

dwie tabletki dziennie dobrze spełniają swoją rolę.polecam

Opinia użytkownika 2015-06-02 13:53

W podróży używam Heel-Vertigoheel i zawsze pomaga! Biegunka w podróży mnie nie łapie! Rekomenduję!

Hela 2015-03-19 21:21

Czy nikt tu nie stosuje tych tabletek czy jak? Ja mogę się wypowiedzieć na plus, bo korzystam z nich od kilku lat i zawsze dawały mi dobre rezultaty na nudności.

Opinia użytkownika 2015-03-17 11:52

Wymiotom towarzyszą zazwyczaj uczucie osłabienia, nudności i mdłości. Pomóc tutaj może Heel-Vertigoheel . Słyszałam, że produkt jest dobry a ja sama sprawdzę niedługo. Ostatnio łapią mnie takie chwilówki.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.