Kategorie produktów

Plaster Transway

4.08 Dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Plaster Transway

Plaster Transway to wyrób medyczny, który jest dostępny w postaci plastra. Produkt ten jest przeznaczony dla osób, które chcą zapobiec chorobie lokomocyjnej i towarzyszącym jej symptomom oraz chorobie morskiej. 

Produkt przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego.

Plaster Transway ​nie wydziela żadnej substancji ani leku. Plaster aplikuje się na skórę a jego działanie jest zbliżone do masażu punktu akupunktury o nazwie Neiguan.

Dzięki temu zmniejsza ryzyko wystąpienia nudności w czasie jazdy lub morskiej przeprawy. Wskazany punkt zlokalizowany jest po wewnętrznej stronie przegubu, w miejscu, w którym znajdują się dwa równoległe i lekko wypukłe ścięgna.

Preparat chroni przed złym samopoczuciem w czasie podróży. 

Skład

Produkt Plaster Transway nie zawiera leku lub jakiejkolwiek substancji chemicznej.

Dawkowanie:

Instrukcja stosowania wyrobu medycznego Plaster Transway:

do jednorazowego stosowania przeznaczone są dwa plastry. Plaster należy przykleić na obu przegubach rąk (w poprzek przegubu, wierzchołkiem stożka w punkcie akupunktury Neiguan), do suchej, czystej skóry na około 15 minut przed planowaną podróżą.

Usunąć plaster po zakończeniu podróży. 

Przeciwwskazania

Preparat Plaster Transway należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Wyrobu medycznego Plaster Transway nie należy stosować u dzieci poniżej 3. roku życia oraz na skórę uszkodzoną bądź zmienioną chorobowo w miejscu naklejania. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-01-04 20:55

przejażdżki czymś innym niż pociągiem były beznadziejne odkąd pamiętam. Nie odważę się jechać bez skutecznego leku.

Opinia użytkownika 2018-06-21 11:08

Plaster Transway to mój środek pomocniczy w długich podróżach. Jako mała dziewczynka mocno i boleśnie znosiłam chorobę lokomocyjną. Odczuwałam wtedy mdłości, rozdrażnienie, podenerwowanie i stres. Aktualnie dzięki temu środkowi czas w drodze mija mi szybko i bezboleśnie.

Madzia 2018-06-14 17:32

Moja córka na wycieczkach szkolnych jest jedną z tych z całej grupy, która skarży się na dolegliwości brzucha. Postanowiłam jej trochę pomóc i dlatego kupiłam Plaster Transway. Działa niczym akupunktura, po przyklejeniu następuje ucisk wskazanego miejsca, co ma dobroczynny wpływ.

Rudolfina 2017-11-18 14:45

Wymiotom towarzyszą zazwyczaj mdłości i uczucie nudności. Na te symptomy pomóc może Plaster Transway . Słyszałam, że środek jest całkiem dobry a ja sprawdzę go u siebie. Ostatnio łapią mnie takie chwilówki.

Opinia użytkownika 2017-06-30 19:16

Nawet dobry produkt... Pierwszy raz stosowałam ten produkt. Polecam, pomaga bardzo. 4..bo mam już swoich ulubieńców :D

Opinia użytkownika 2017-06-29 21:59

W podróży kupuję Plaster Transway i zawsze sobie radzi! Choroba lokomocyjna mnie omija! Naprawdę warto!

Bernadetta 2017-02-01 19:21

Kiedy mam wymioty jako rozwiązanie stosuję Plaster Transway . Ten produkt nie rozczarował mnie za każdym razem, gdy stosowałam. Specyfik pozwala szybko i skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego uczucia na żołądku. Co więcej, jest w rozsądnej cenie.

Liryk 2015-03-13 11:05

Według mojej opinii i dwukrotnym zastosowaniu plastra Transway chyba nie ma co liczyć na zbyt wiele. Ten plaster niestety nie daje 100% zabezpieczenia na chorobę lokomocyjną.

Leopard 2015-03-02 14:26

Ja polecam! Przynajmniej nie trzeba łykać tych paskudnych tabletek a działa podobnie. Jakoś da się przeżyć podróż :)

Syliwia 2015-03-02 14:26

Moim zdaniem to nie do końca najlepsze rozwiązanie, w ten sposób wiele ryzykujemy. Ja raz tylko wzięłam ale było działanie nieco gorsze niż normalnie w tabletkach, z tego też powodu nie do końca polecam.

Borys 2015-01-21 23:22

Plastry działają! Jak ktoś w to MEGA mocno WIERZY. Dla mnie to zwykła ściema, lepiej połknąć skuteczną tabletkę niż ryzykować przykra przygodę i to w miejscu publicznym

Trantitla 2015-01-11 13:16

Na podróżowanie jest to najlepszy lek z jakim miałem okazje współpracować. Plaster transway działa szybko i skutecznie. Można po nim zapomnieć o problemie z lokomocją.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.