Kategorie produktów

Hyal-Drop Multi

4.0 Dobry

ilość opinii: 14

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Hyal-Drop Multi

Hyal-Drop Multi to wyrób medyczny leczniczy dostępny w postaci kropli do oczu i soczewek. Preparat Hyal-Drop Multi rekomendowany jest dla osób, które borykają się z objawami suchego oka, jak pieczenie, swędzenie, zaczerwienienie oraz podrażnienie.

Składniki preparatu, a w szczególności zawarty w nim kwas hialuronowy, łagodzi podrażnienia i przynosi oczom natychmiastową ulgę, dodatkowo delikatnie nawilżając oko. 

Krople Hyal-Drop Multi polecane są również dla osób, które narażone są na wielogodzinną pracę przed komputerem lub przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, które wysuszają i podrażniają oczy.

Skład

W składzie kropli do oczu Hyal-Drop Multi znajdują się następujące substancje:

0,24% hialuronianu sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, disodu fosforan dwunastowodny, sodu diwidorofosforan dwuwodny i woda jałowa.

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu medycznego Hyal-Drop Multi:

krople przeznaczone do codziennego stosowania. Zaaplikować 1 kroplę do każdego oka, a dokładniej do worka spojówkowego. 

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Hyal-Drop Multi jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik.

Wyrób należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używać po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

użytkownik 2019-01-27 15:16

krople jak krople ale dozownik chyba po to by nie trafiać z kroplą do oka i szybko zużyć i kupic nastepne, beznadziejny ten dozownik, ktos nie pomyslał ze zakraplac maja ludzie w róznym wieku i stanie zdrowia, w y n a l a z c o potrenuj na własnym oku i dopiero wtedy wprowadz do handlu a za dozownik i ta jedna gwiazdka sie nie należy

Opinia użytkownika 2018-12-17 13:15

Dużo czasu spędzam przy komputerze. Pracuję w korpo. Zauważyłam, że mogę mieć tendencję do pogarszania wzroku. Od razu zaczęłam użytkować Hyal-Drop Multi ze względu na substancje, wspomagające prawidłowe widzenie. Mam wielką nadzieję że środek pomoże.

Wacława 2018-10-12 12:14

Oczy mogą także mieć problem z suchością a wtedy oczy pieką i są zaczerwienione. Ten kłopot może być dość niewygodny. Suche oczy to często wina klimatyzacji. Najlepiej wtedy zacząć stosować Hyal-Drop Multi . Ten środek wspiera prawidłowe funkcjonowanie gruczołu łzowego. Jego składniki to skuteczne rozwiązanie dla bolących i piekących oczu.

Rachela 2018-04-11 14:31

Mam takie przyzwyczajenie... Godzinami oglądam Tv. Doprawdy... to nie jest normalne. a do tego mam zaczerwienione gałki oczne. Stosuję Hyal-Drop Multi - i pomaga.

Andżelika 2018-03-26 20:07

Niestety, zmienili opakowanie kropli. Już nie wrzucę ich do małej torebki nie zabiorę w podróż z bagażem podręcznym. Kto wymyślił tak beznadziejne "ulepszenie" dozownik?!

marek 2017-11-15 10:16

krople ok. używam na okrągło, z drobnymi zmianami na krotki czas, żeby nie ciągle te same. Dozownik z opakowania na zdjęciu jeszcze można uznać za pozytywny. Ale ten najnowszy (większe pudełko) TO JEST TOTALNY NIEWYPAŁ. Kupiłem z rozpędu 5 op. i jestem ZAŁAMANY. TAKIEGO GÓ.WNA nie powinno się sprzedawać. Piersze opakowanie zużyłem do połowy i z wśekłaścią i może ulgą rzuciłem nim o podłogę i do śmieci. NIGDY WIĘCEJ TEGO G... NIE KUPIĘ I NIE POLECAM NIKOMU

Paula 2017-07-14 15:10

Pracuję dużo przy komputerze. W mojej pracy krople do oczu są wskazane. Wybieram Hyal-Drop Multi.

Opinia użytkownika 2017-07-07 17:03

Wielogodzinna robota na kompie mocno szkodzi moim oczom. Przez to i wzrok się pogarsza jak i oczy wysychają w trymiga! Rozpocząłem stosowanie: Hyal-Drop Multi by nie dopuścić do rozwoju problemu.

Opinia użytkownika 2016-04-19 15:28

Polecam!Daje poczucie komfortu.

Jerzy 2016-03-02 21:06

O cholercia i znów te oczy:( Pracuję w dużej firmie i zajmuje się spawaniem. Po dniu roboty moje oczy odpadają. Trudna sprawa. Ostatnio kupiłem Hyal-Drop Multi . Jestem ciekaw, czy coś mi ten produkt pomoże.

Opinia użytkownika 2015-07-31 15:06

polecam Hyal-Drop Multi na zmeczone oczy

Zygzak 2015-03-13 11:01

Trafne rozwiązanie na przesuszone oczy. HYal-drop multi nie podrażnia spojówek, bardzo lubię właśnie te krople.

Kawik 2015-03-09 19:54

Środek działa znakomicie na oczy. Brawo, że takie leki istnieją. W szybki sposób można je nawilżyć i wzmocnić. To jest to na czym mi zależy!

Ela 2015-02-16 12:45

Dobry wybór. Oczy są wyraźnie nawilżone, nie mam już problemu z przebywaniem w mocno klimatyzowanych pomieszczeniach.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.