Kategorie produktów

Krem do rąk ochronny z ekstraktem z bawełny

Krem do rąk ochronny z ekstraktem z bawełny

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Krem do rąk ochronny z ekstraktem z bawełny

n/a

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Joanna W. 2018-09-11 20:51

Krem do rąk ochronny z ekstraktem z bawełny to jak dla mnie coś nowego. Jednak działa i jestem bardzo zadowolony z tego co to może zrobić. Moje rączki teraz wyglądaja dobrze i cieszie się!

Marzanna 2016-05-31 23:22

Ciało należy pielęgnować codziennie, zwłaszcza kobiety. Jest ona ważna dla utrzymania pięknej i promiennej skóry. Krem do rąk ochronny z ekstraktem z bawełny to środek, który ma swoje stałe miejsce na łazienkowej półce. Jak tylko czuję, że moja skóra potrzebuje opieki stosuję właśnie go. Moja skóra jest gładka i bardzo nawilżona.

Natalia 2016-02-17 09:58

Super! Opakowanie jest zwyczajne a zapach delikatny.Konsystencja jest rzadka,wodnista za to bardzo szybko się wchłania i za to go uwielbiam nie lubię długo czekać na wchłonięcie się kremu.Skóra jest mięk ka delikatnie nawilżona.polecam

Benia 2015-07-05 18:52

Idealnie działa ten krem do rąk. Nie sądziłam, że będzie taki dobry a jednak zachowuje się idealnie i daje efekt to jest najważniejsze :)

Olivia 2015-07-05 18:49

Idealnie chroni moje rączki i pozwala im się szybko regenerować. Dodatkowo wpływa na paznocie i teraz nie mam takich brzydkich jak wcześniej.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.