Kategorie produktów

Krople uspokajające Herbapol

Krople uspokajające Herbapol

4.71 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Krople uspokajające Herbapol

Krople uspokajające Herbapol to produkt leczniczy dostępny w postaci kropli do podawania doustnego. Wskazaniem do stosowania niniejszego produktu sa stany napięcia nerwowego, które mogą być następstwem przewlekłeo stresu. Produkt stosuje się także wspomagająco w trudnościach z zasypianiem. 

W składzie preparatu roślinnego Krople uspokajające Herbapol znajdują się etanolowe wyciągi m.in. z liścia melisy, lawendy, szyszek chmielu, korzenia arcydzięgla oraz waleriany. Są to składniki wykazujące działanie uspokajające, wyciszające oraz przywracające równowagę emocjonalną.

Składniki aktywne leku Krople uspokajające Herbapol redukują objawy nadpobudliwości nerwowej, a dzięki temu wspomagają utrzymanie zdrowego snu. 

Skład

Składniki w 100g produktu leczniczego Krople uspokajające są następujące: 

Extractum ethanol (1:2) comp. ex; Valeriane radix 12,5 g; Melissae herba 12,5 g; Archangelicae radix 10,0 g; Lupuli strobilus 7,5 g; Lavandulae flos 7,5 g;

Zawartość etanolu: 50-57% v/v
Lek zawiera nie mniej niż 0,14% olejku.

Dawkowanie:

Lek Krople uspokajające Herbapol należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Produkt leczniczy Krople uspokajające Herbapol należy zażywać doustnie.

Zalecane dawkowanie leku dla dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia: 2-6 ml (1 łyżeczka) 1-3 razy na dobę.

Nie przeraczać wskazanego dawkowania leku. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników leku Krople uspokajające Herbapol.

Produkt leczniczy Krople uspokajające Herbapol należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u osób poniżej 12. lat, kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących piersią. Podczas stosowania leku nie zaleca się bezpośredniej ekspozycji na promienie słoneczne. 

Produkt zawiera etanol. Należy zachować ostrożność w przypadku osób z chorobą alkoholową. Może wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn. Nie stosować po upływie terminu ważności.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-03-20 14:08

Trudna sprawa. od kilku kilku tygodni nie czuję się spokojna. to na skutek chaosu w pracy. koniec. Mam dość... Czas na leki.

Żelisław 2020-03-18 21:55

Trudno mi szybko zasypiać raczej z dużym mozołem. korzystna zmiana nadeszła wraz z wprowadzeniem tego lekarstwa

Bartłomiej 2018-04-11 14:49

Miesiąc temu zmieniłem pracę. Męcząca robota. Źle śpię. Dziewczyna kupiła mi Krople uspokajające . Od teraz śpię jak mały chłopiec:D

Rachela 2017-12-11 19:57

Mam głupią pracę. Do tego wyprowadza mnie z równowagi taki nowy! Kupiłam w aptece Krople uspokajające :) Dobrze sobie radzi:) Ten preparat pomaga zwalczać nerwy...

Romana 2017-10-03 16:23

Krople uspokajające Rzeczywiście pomagają w zasypianiu.

Flora 2017-08-03 15:43

Krople uspokajające - działają OK.

Sandra 2017-08-03 12:52

bardzo dobrze dzialaja te krople

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.