Kategorie produktów

Krople Walerianowe Aflofarm

Krople Walerianowe Aflofarm

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Krople Walerianowe Aflofarm

Krople Walerianowe Aflofarm to produkt leczniczy o działaniu uspokajającym.

Produkt Krople Walerianowe Aflofarm wskazany do stosowania przy nerwicy układu krążenia, układu wegetatywnego, stanach pobudzenia nerwowego oraz bezsenności. Lek Krople Walerianowe Aflofarm zmniejsza napięcie mięśni gładkich naczyń krwionośnych i narządów wewnętrznych, działa uspokajająco.

Skład

Składniki leku Krople Walerianowe Aflofarm to: macerat etanolowo-wodny z 20 części Valerianae radix na 100 części rozpuszczalnika odpowiadający 3-6% suchej pozostałości.

Dawkowanie:

Lek Krople Walerianowe Aflofarm należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt Krople Walerianowe Aflofarm należy spożywać doustnie. Zalecane dawkowanie produktu to 15-30 kropli 3 razy dziennie.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników produktu Krople Walerianowe Aflofarm.

Krople Walerianowe Aflofarm należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu. Produkt zawiera etanol.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Gaudencja 2020-02-02 13:59

nieprzyjemna rzecz. Od niemal kilkunastu dni nie czuję się rozluźniona. to na skutek stresu w pracy. mam już dosyć. Pora na wsparcie lekami.

Opinia użytkownika 2018-08-03 11:31

Krople Walerianowe Aflofarm , oby pomogły.

Opinia użytkownika 2018-06-10 21:20

Krople Walerianowe Aflofarm bardzo wyciszają.

Cecylia 2018-03-03 10:53

Krople Walerianowe Aflofarm kupiłam po tygodniu nieprzespanej nocy. Nie mam bladego pojęcia, dlaczego nie mogę usnąć... Nie miewam problemów z nerwami a mimo to noce są jakie są. Wkrótce sprawdzimy, czy ten produkt zadziała.

Kalina 2017-12-29 23:42

Krople Walerianowe Aflofarm że nie bd musiała ponownie iść do lekarza.

Sandra 2017-08-04 11:24

Stosuję od dawana, kiedy dopadają mnie stresy i kropelki zawsze pomagają!

Ewa 2017-03-30 12:58

NIe chcę przekłamać, ale te krople walerianowe faktycznie pomagają mi się łatwiej uspokoić w nerwowej sytuacji.

Ewa 2017-03-30 12:45

Nie chcę przekłamać, ale te krople walerianowe faktycznie pomagają mi się uspokoić w nerwowej sytuacji.

Opinia użytkownika 2017-01-06 20:55

Od pewnego czasu chodzę podenerwowana i niespokojna. Na co dzień towarzyszy mi nadmiar stresu. Nie radzę sobie z nim. Bardzo mało śpię i jem niewiele... Krople Walerianowe Aflofarm poleciła mi kuzynka. Z ciekawości postanowiłam spróbować. Środek pomógł mi przy moich dolegliwościach.

Rebeka 2016-10-13 23:35

Krople Walerianowe Aflofarm są...sama nie wiem Spodziewałam się czegoś więcej. Krople Walerianowe Aflofarm mi nie podpasowały, spróbuję czegoś innego

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.