Kategorie produktów

Lapacho Kora

Lapacho Kora
Najtańsza oferta

4.0 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Lapacho Kora

Kora Lapacho zwana herbatą Inków to pyszny sposób na relaks oraz odprężenie, a do tego skuteczne remedium na dolegliwości żołądkowe. 

Lapacho Kora pobudza układ odpornościowy, a tym samym - zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji. Zaliczana jest do silnych antyutleniaczy.

Dużą zaletą produktu jest to, iż wzmacnia on układ krążenia oraz serce. Lapacho Kora pobudza metabolizm oraz chroni organizm przed szkodliwym działaniem substancji toksycznych.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Jolka 2017-11-22 23:22

Jakoś dla mnie bez przekonania...wolę smaczniejsze produkty niż kora lapacho, a mnóstwo jest równie zdrowych.

Wiktor 2015-10-18 20:48

Jeszcze nie spróbowałem, ale herbatka inków tak mnie zaciekawiła, że dziś wieczorem po powrocie do pracy na pewno sobie zaparzę. Fajnie, ze przysłaliście maila z przypomnieniem, bo odłożyłem na półkę w kuchni moją herbatkę lapacho i kompletnie o niej zapomniałem :)

Lui 2015-08-31 12:08

Cena bardzo wysoka a w smaku jakaś masakra, nigdy więcej go już nie kupię

Antoni 2015-08-31 12:07

Polecam! W smaku może nie ma rewelacji ale bardzo dobrze wpływa na brzuch. Przy bólu brzucha często go stosuję jako przeprawę i po krótkim czasie ustępuje

Grzegorz.D 2015-08-31 12:05

Stosuję go na problemy żołądkowe jako herbatkę, i jest ok. Efekt jest pozytywny, nie mam potem jelitowych

Opinia użytkownika 2015-05-20 10:01

Obecnie panuje moda na healthy lifestyle a więc i ja wybieram świadomie i zdrowo. A żeby dopiąć tematu powiem o tym, że kupuję Lapacho Kora . To stały towarzysz w moich posiłkach. Nigdy nie sądziłam, że bycie fit mi się spodoba.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.