Kategorie produktów

Linia Natury Żel Do Nóg

Linia Natury Żel Do Nóg

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Linia Natury Żel Do Nóg

Linia Natury Żel Do Nóg to kosmetyk znajdujący zastosowanie w masażu nóg i stóp. Produkt działa rozkurczowo i rozluźniająco na obolałe oraz przemęczone i przeciążone stawy oraz mięśnie. Linia Natury Żel Do Nóg wykazuje również działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Skład

Skład Linia Natury Żel Do Nóg to kombinacja naturalnych wyciągów ziołowych m. in.: kasztanowiec, ekstrakt z liści czerwonego winogrona, mentol, kamfora.

Dawkowanie:

Produkt Linia Natury Żel Do Nóg należy stosować 2-3 razy dziennie. Sposób użycia: rozprowadzić żel bezpośrednio na skórę i wmasować. Regularne stosowanie przyczynia się do efektywniejszego działania. 

Przeciwwskazania

Linia Natury Żel Do Nóg przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu w okolicy oczu, ust, nosa. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Basia 2017-05-27 20:23

Żel linia natury polecam gorąco, ponieważ jest niezawodny po ciężkim i aktywnym dniu!

Danuta 2017-05-11 13:49

Bardzo cenię sobie ten żel, bo zawsze przynosi ulgę po ciężkim i zabieganym dniu w pracy.

Bogumiła 2017-04-08 07:37

Bardzo dobry produkt

Joanna 2016-04-04 14:36

Świetnie się sprawdziła gdy miałam bóle mięśni, zakwasy po siłowni.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.