Kategorie produktów

Mabelle

Mabelle

4.25 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Mabelle

Mabelle to niehormonalny suplement diety dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do stosowania tabletek Mabelle jest okres menopauzy i idące z nim w parze nieprzyjemne dolegliwości, jak np. uderzenia gorąca, niepokój i nadmierna potliwość (szczególnie w okresie nocnym).

Składniki suplementu diety to np. wyciąg z koniczyny łąkowej i z lnu zwyczajnego, które wpływają korzystnie na utrzymanie prawidłowego funkcjonowania organizmu a przy tym zmniejszenie dyskomfortu i przykrych objawów okresu przekwitania. 

Zawarte w preparacie wyciągu wpływają korzystnie na stan fizyczny oraz utrzymanie dobrego samopoczucia i zachowanie równowagi emocjonalnej. 

 

Skład

W składzie suplementu diety Mabelle znajdują się następujące substancje: koniczyna łąkowa (Trifolium pratense - ekstrakt), celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, talk (subst. przeciwzbrylajace); len zwyczajny (Linum usitatissimum - ekstrakt), karboksymetyloceluloza, hydroksypropylometyloceluloza, hydroksupropyloceluloza (stabilizatory); dwutlenek tytanu, tlenek żelaza (barwniki), triglicerydy.

Zalecane spożycie:

Zalecane dzienne spożycie suplementu diety Mabelle to 1-2 tabletki. Tabletkę należy przyjmować po posiłku, popijając obficie wodą. 

1 tabletka zawiera: koniczyna łąkowa (Trifolium pratense); 500 mg (standaryzowany wyciąg, 8% izoflawonoidy), len zwyczajny (Linum usitatissimum); 62,5 mg (standaryzowany wyciąg, 20% lignany).

Nie należy przyjmować więcej niż proponowana tutaj porcja. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania produktu Mabelle jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie może być stosowany przez dzieci i przez kobiety w okresie ciąży i laktacji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie jest modyfikowany genetycznie. Przed przyjęciem suplementu należy sprawdzić termin przydatnośco do spożycia. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Emma 2020-08-11 00:10

Bardzo skuteczny, ale należy uzbroić się w cierpliwość. W moim przypadku po ok. 2 tygodniach regularnego stosowania nastapiła znaczna poprawa. Polecam

Edyta 2018-09-12 12:43

Na mnie nie zadzalało,bardzo czeste uderzenia gorąca i poty pozostały bez zmiany

Maria 2018-01-02 13:23

Mam dość tej menopauzy. Irytują mnie te ciągłe uderzenia gorąca i w ogóle wszystko. Ileż można... Mąż też ma mnie dosyć, ale takie uroki bycia kobietą.

lenka 2017-09-23 06:32

super działa na szóstkę

Opinia użytkownika 2016-12-05 19:53

Menopauza jest nieprzyjemnym i trudnym okresem w życiu dojrzałych kobiet , ale to również ciężkie chwile dla rodziny i przyjaciół! Niestety wiem o czym mowię, ponieważ moja mamcia ciężko przechodzi przez ten czas! Całe szczęście są preparaty takie jak Mabelle !!! Ten wyrób łagodzi objawy menopauzy!

Marylka 2016-11-25 10:41

super suplement, przy dluzszym stosowaniu daje bardzo dobre efekty

Opinia użytkownika 2016-04-20 10:32

Na mnie średnio działa....

magda 2016-03-22 15:58

bardzo dobry lek ziołowy

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.