Kategorie produktów

Magne-B6 Fast

Magne-B6 Fast

4.0 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Magne-B6 Fast

Magne-B6 Fast to preparat dostępny w postaci saszetek. Suplement diety w szczególności rekomendowany jest dla osób, które chcą uzupełnić swoją codzienną dietę w magnez oraz witaminę B6. Dodatkowo poleca się go osobom aktywnym fizycznie i umysłowo.

Magnez eliminuje uczucie zmęczenia i znużenia. Pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, zachowuje równowagę emocjonalną.

Zawarta w formulacji preparatu witamina B6 wpływa korzystnie na przyswajania magnezu przez organizm, wspomaga ponadto prawidłowe funkcjonowanie układu mięśniowego. 

Skład

W składzie preparatu Magne-B6 Fast znajdują się następujące substancje:

cytrynian magnezu, wodorocytrynian magnezu, ksylitol, maltitol,  tlenek magnezu, kwas cytrynowy, regulator kwasowości,  aromat cytrynowy, substancja słodząca (aspartam), aromat owoców tropikalnych, chlorowodorek pirydoksyny.

Zalecane spożycie:

Produkt Magne-B6 Fast w postaci saszetek należy aplikować bezpośrednio do ust. Nie należy rozpuszczać w wodzie.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia:

Dorośli 2 saszetki
Dzieci powyżej 14 r. ż. j.w.
Dzieci od 6 do 13 r. ż. 1 saszetka

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania suplementu diety Magne-B6 Fast jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Flora 2020-01-02 19:35

Spore znużenie nie jest problemem który da się pokonać. jedynie lekarstwami , nawet najskuteczniejszymi. Konieczny jest dodatkowo relaks oraz brak problemów.

Opinia użytkownika 2018-01-05 22:25

No więc ja z mojego doświadczenia już wiem, że Magne-B6 Fast to całkiem niezła opcja. Naprawdę pomaga na nocne kurcze nóg.

Danylo 2017-11-04 23:29

Ja zaczynam brać ten suplement już teraz, żeby na sesję być w pełni skoncentrowanym...

Włodzimierz 2017-03-30 23:44

Dolegliwości mięsni mogą mieć różne charakter. U mnie często są toskurcze. Magne-B6 Fast to specyfik, o którym sporo czytałem na różnych forach. Stosowałem wiele produktów na mięśnie, ale tego jeszcze nie.

Opinia użytkownika 2016-12-01 13:15

Zmęczenie może negatywnie odbić się na zdrowiu. Zwłaszcza, gdy dzieje się to na podłożu psychicznym. Nie mamy wtedy na nic siły. Nie dajmy się temy zmęczeniu... Magne-B6 Fast to specyfik który polecił mi kumpel. Miałam kiedyś takie problemy. Odkąd mam Magne-B6 Fast rozpiera mnie radość i energia.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.