Kategorie produktów

Magnesol

Magnesol

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Magnesol

Magnesol to preparat dostępny w postaci tabletek musujących. Suplement diety bogaty jest w magnez.

Suplement diety Magnesol w szczególności rekomendowany jest dla osób, które czują się zmęczone i znużone, odczuwają skurcze mięśni, mają problemy z sercem (m.in. kołatanie serca, arytmia).

Magnez jest niezwykle ważnym składnikiem w codziennej diecie. To właśnie magnez odpowiada za właściwe funkcjonowanie mięśni oraz odgrywa znaczącą rolę w procesie podziału komórek. Dodatkowo poprawia koncentrację i wspiera funkcje psychologiczne.

Skład

W składzie suplementu diety Magnesol znajdują się następujące substancje:

sacharoza, regulator kwasowości (kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu), cytrynian magnezu, skrobia (skrobia kukurydziana), aromaty (pomarańczowy, cytrynowy, grejpfrutowy), substancja utrzymująca wilgotność (glikol polietylenowy), substancja słodząca (sacharynian sodu), barwnik (kwas karminowy), koncentrat z krokosza barwierskiego.

1 tabletka zawiera: 150 mg magnezu (40% RWS)

RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Zalecane spożycie:

Produkt Magnesol przeznaczony do rozpuszczania. 

Sposób użycia: 1 tabletkę Magnesol rozpuścić w szklance wody. Wypić po całkowitym rozpuszczeniu.

Zalecana porcja do spożycia:

Dorośli 2 tabletki dziennie
Młodzież powyżej 14 r. ż. j.w.
Dzieci od 7 do 14 r. ż. 1 tabletka dziennie

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania produktu Magnesol jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu produktu Magnesol. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Roman 2017-08-21 16:45

W punktach aptecznych jest środków niezliczenie wiele! W jaki sposób wybrać ten najskuteczniejszy? Przeważnie się nad tym rozczulam. Po wielu dylematach kupiłem Magnesol . Jak dla mnie jak znalazł.

Opinia użytkownika 2016-04-18 21:46

Jakiś czas temu miałam ciągle nagłe arytmie serca! Działo się tak niezależnie co robiłam... Postanowiłam, że spróbuję to wyeliminować. Kupiłam wtedy Magnesol ! Jakiś czas "w tył" moja sąsiadka również zakupiła ten wyrób i mówiła, że działa! I mówiąc szczerze, produkt u mnie również spisał się na medal! W takich przypadkach, mogę śmiało polecić!

Kacper 2016-02-27 23:39

Działanie Magnesol - u oceniam na piętkę. Zwłaszcza przy drgających powiekach, co stosunkowo często mi się przytrafia. Na szczęście jestem świadomy z czego to wynika i mogę dość szybko temu zaradzić.

Opinia użytkownika 2015-02-08 09:29

Nerwy przez szefa... i ciągle wszystko jest "źle"! Brak chwili na złapanie oddechu, a życie prywatne to dla mnie nie istnieje... Cały czas tylko work, work i work... Nie mam więc wielkiego szoku , że serce zaczyna się męczyć! Często zaczyna bić tak, jakby chciało wyskoczyć! Postanowiłam kupić Magnesol ! Mam nadzieję, że ten preparat zadziała na mój problem! Jak nie to bd musiała iść do lekarza!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.