Kategorie produktów

Magnesium Cardio

Magnesium Cardio

3.75 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Magnesium Cardio

Magnesium Cardio to suplement diety w postaci tabletek. Suplement Magnesium Cardio uzupełnia codzienną dietę w magnez, witaminy B6 i B12 oraz w kwas foliowy.

Skład

Składniki leku Magnesium Cardio są następujące: magnez (mleczan magnezu, substancja wiążąca: poliwinyłopirolidon, substancja wypełniająca: celuloza (celuloza mikrokrystaliczna), substancja wiążąca: poliwinylopirolidon, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), stabilizator: poliwinylopolipirolidon, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, witamina B12 (cyjanokobalamina), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy).

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Magnesium Cardio powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. 

Zalecana porcja suplementu Magnesium Cardio do zażycia to 2 tabletki dziennie.

Przeciwwskazania

Przed użyciem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Magnesium Cardio. W celu utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Preparat Magnesium Cardio należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Borysław 2020-07-03 16:09

jak dotąd kuruję się sam. z moim krążeniem jest jakby lepiej.

Alojzy 2020-06-12 17:48

silne serduszko przekłada się na mocny organizm. Trzeba inwestować w zdrowie.

Teresa 2020-03-22 14:41

Cyjanokobalamina- nieprzyswajalna przez organizm

Ida 2020-02-22 13:38

mam zawsze w zapasie

Tobi 2017-05-19 11:19

Moi rodzice to brali, ale z tego co pamietam skończyło się na jednym opakowaniu tabletek więc pewnie szału nie było.

Daga 2017-05-09 13:53

Bardzo dobry suplement, zależało mi żebym nie musiała brać oddzielnie magnezu i innych witamin, wiec jestem zadowolona ze mam wszystko w jednym.

Weronika 2016-03-21 14:05

Produkt spełnił moje oczekiwania.

Martyna 2015-12-21 21:18

Długo szukałam akuratnej witaminy B12 spełniającej moje oczekiwania. Magnesium Cardio okazał się strzałem w 10! Nie było to oczywiste ze względu na fakt, że stosuję dietę bezmięsną i nijak nie mam tej witaminy ze źródeł pokarmowych.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.