Kategorie produktów

Laktomag B6

Laktomag B6

4.71 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Laktomag B6

Laktomag B6 to produkt leczniczy dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które cierpią na niedobór magnezu i i witaminy B6. O niedoborze tych składników mogą świadczyć następujące objawy: wyczerpanie fizyczne i psychiczne, bóle mięśni, arytmia, kołatanie serca, problemy ze snem, nadpobudliwość nerwowa.

Zawarty w tabletkach magnez znacząco przyczynia się do poprawy funkcji układu nerwowego. Wspiera równowagę emocjonalną, przyczynia się do zmniejszenia stresu u osób, które żyją w przewlekłym napięciu. Magnez pomaga także w usprawnianiu koncentracji i zniejszaniu uczucia ogólnego przemęczenia.

Witamina B6 odpowiada za sprawność fizyczną, pomaga utrzymać prawidłowe funkcjonowanie układu mięśniowego. 

Skład

W składzie 1 tabletki produktu Laktomag B6 znajdują się następujące substancje: 

- substancje czynne: 1000 mg wodoroasparaginianu magnezu (70 mg jonów magnezu), 5 mg witaminy B6,
- substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, powidon, krzemionka koloidalna, aspartam, aromat bananowy.

Dawkowanie:

Tabletki Laktomag B6 należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: lek Laktomag B6 należy stosować doustnie.

Zalecane dawkowanie produktu w ciągu doby:

Dorośli 1 tabletka 3 razy dziennie
Dzieci powyżej 10 r. ż. j.w. j.w.
Dzieci od 7 do 10 r. ż. j.w. 2 razy dziennie
Dzieci od 4 do 6 r. ż. 1/2 tabletki 3 razy dziennie
Dzieci od 1 do 3 r. ż. j.w. 2 razy dziennie

Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku Laktomag B6.

Tabletki Laktomag B6 należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na etykiecie produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-04-14 12:26

Stres towarzyszy mi od dawna. W końcu odważyłam się iść do lekarza. Zaproponował zażywanie Laktomag B6 . Myślę, że sobie poradzi.

Kamelia 2017-04-29 14:41

Postanowiłam zacząć użytkować Laktomag B6 , bo moje ciało zdecydowanie potrzebowało magnezu! łapały mnie skurcze, drgała mi powieka, a wypijane przeze mnie hektolitry kawy mi w tym nie pomagały... Ku mojej uciesze okazało się, że ten preparat zadziałał szybko na moje dolegliwości i problemy!

Bonawentura 2016-11-11 17:26

Stosuję Laktomag B6 na poranne stukanie i rumor serducha. Dopiero od miesiąca a już zauważam progres!

Stefania 2016-10-03 22:40

W pewnym okresie życia miałam non stop dysfunkcje w rytmie serca! Pojawiało się to zupełnie bez powodu! Postanowiłam, że spróbuję to wyeliminować. Kupiłam wtedy Laktomag B6 !!! Kilka miesięcy wstecz moja znajoma też stosowała ten preparat i go chwaliła! I wiecie co? po pierwszych dniach u mnie także nastąpiła poprawa! W takich przypadkach, mogę śmiało polecić!

Symeon 2016-09-16 20:54

Na półkach jest środków do koloru do wyboru. W jaki sposób wybrać ten najbardziej skuteczny?? Zwykle się nad tym rozczulam. Finalnie zdecydowałem się na Laktomag B6 . W moim przypadku w sam raz!

Opinia użytkownika 2016-09-01 15:04

Hmmm, uważam że Laktomag B6 działa OK. Naprawdę pomaga na nocne kurcze nóg.

Gizela 2015-05-25 18:56

U mnie okres jesień - zima to prawdziwy zamot! Musisz robić wszytsko i być wszędzie. A przy tym stres! Laktomag B6 wspiera mnie żebym jakoś funkcjonowała! Gdyby nie ten preparat to daję głowę, że już bym leżała w szpitalu!!!!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.