Kategorie produktów

Doppelherz Aktiv Magnez + Wapń Forte

Doppelherz Aktiv Magnez + Wapń Forte

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Doppelherz Aktiv Magnez + Wapń Forte

Doppelherz Aktiv Magnez + Wapń Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat wzmacnia układ kostny, wspomaga prawidłową pracę mięśnia sercowego i jest pomocny przy skurczach mięśni; umożliwia uzupełnianie elektrolitów po wysiłku. Produkt bogaty w magnez i wapń.

Skład

kładniki środka Doppelherz Aktiv Magnez + Wapń Forte są następujące:

węglan wapnia, tlenek magnezu, subst. wypełniająca: skrobia ryżowa, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, subst. zagęszczająca: guma akacjowa, subst. przeciwzbrylające: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu, subst. wiążąca: celuloza sproszkowana, subst. zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, subst. glazurująca: szelak, barwnik: dwutlenek tytanu, subst. przeciwzbrylająca: talk, subst. utrzymująca wilgotność: glicerol, emulgator: polisorbat 80, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Doppelherz Aktiv Magnez + Wapń Forte powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Zalecana porcja preparatu do przyjęcia to 1 tabletkę dziennie po posiłku, popijając obficie. Nie stosować na czczo. Tabletkę można dzielić.

Przeciwwskazania

Przed użyciem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Doppelherz Aktiv Magnez + Wapń Forte.

Produkt Doppelherz Aktiv Magnez + Wapń Forte należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Luiza 2020-03-30 20:30

Przewlekłe znużenie nie jest dolegliwością która uda się zwalczyć samymi lekami z apteki - nawet trafnie dobranymi. Konieczny jest dodatkowo wypoczynek i brak problemów.

Jowita 2020-01-21 21:31

Chyba jem naprawdę zbyt mało produktów mlecznych na co dzień. Przez to wapnia również jest za mało. Pora na odpowiednią suplementację.

Lusia 2017-12-19 12:06

Doppelherz Aktiv Magnez + Wapń Forte - dla mnie to prawdziwa petarda!

Czarek 2017-04-20 15:10

Dobry magnez!

Opinia użytkownika 2016-08-17 23:05

Kości w pełni sprawności to kluczowa sprawa! Doppelherz Aktiv Magnez + Wapń Forte wspiera utrzymanie mocnych i twardych kości! Zalecam głównie osobom takim jak ja! 65+ ale wciąż chcącym biegać i ćwiczyć!

Opinia użytkownika 2016-04-01 11:30

Ja polecam! Stosuję na wieczór w związku z intensywnymi treningami.Suplement wzbogacony w wapń, który również nie zaszkodzi przy dużych obciążeniach.

Faustyna 2015-08-24 16:12

Kości stanowią taki fundament organizmu. Warto więc już od najmłodszych dbać o ich strukturę oraz by były twarde i zdrowe. Są zestawi witamin i skłądników mineralnych wspomagających budowę kości. Trzeba tylko znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Ja wybieram Doppelherz Aktiv Magnez + Wapń Forte . Składniki preparatu mają duży wpływ na to, by kości były mocne i zdrowe a dodatkowo wspierają proces regeneracji w przypadku urazów. Uzupełniają także wszystkie niedobory w kościach.

Tatiana 2015-06-26 17:33

Jeszcze niedawno, non stop byłam jak cień bez życia. Na szczęście lekarz zalecił brać Doppelherz Aktiv Magnez + Wapń Forte i czuję się już znacznie lepiej.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.