Kategorie produktów

Megabol Testosterol

Megabol Testosterol

4.0 Dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Megabol Testosterol

MEGABOL Testosterol 250 jest suplementem diety, którego skuteczność w wspieraniu procesów anabolicznych opiera się na właściwościach specyficznych związków steroidowych pochodzenia naturalnego, tzw. saponin steroidowych. Polecany jest sportowcom różnych dyscyplin - zarówno amatorom jak i wyczynowcom, a także osobom prowadzącym intensywny tryb życia w celu zwiększenia zdolności wysiłkowych.  MEGABOL Testosterol 250 pobudza aktywność i zwiększa efektywność działania hormonów tj. testosteron czy aldosteron, które odgrywają niebagatelną rolę w kształtowaniu cech typowo męskich. Producent zapewnia o skutecznym działaniu fitosteroli w szybkim zwiększaniu beztłuszczowej muskulatury, przy zachowaniu odpowiedniej diety i treningu. 

Skład

Skład: Fitosterol 250 mg
Ekstrakt Rosae 32 mg
Ekstrakt Pruni cum inulini 31 mg

Jedna kapsułka dostarcza:
– 250 mg steroli roślinnych
– 15 mg inuliny
– 1,75 mg glikozydów fenolowych
– 0,75 mg flawonoidów
– 0,01 mg fitochinonu

Dawkowanie:

1 kapsułka dziennie, po pierwszym posiłkuu. 

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowaniu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Aneta 2016-11-07 15:06

Na pewno poprawia kondycję ale niestety na efekty trzeba długo czekać.

Sylwester 2015-05-24 15:40

ZMA to dość prosty składowo suplement. Głównie składa się z magnezu, cynku oraz witaminy B6. To wydaje się być taką podstawą w prawidłowym funkcjonowaniu. Megabol Testosterol to specyfik, który stosuję już bardzo długi czas. W jaki sposób działa? Głównie poprzez dodanie energii i zwiększenie wytrzymałości. Zwróciłem też uwagę, że wspiera utrzymanie równowagi psychofizycznej.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.