Kategorie produktów

Mex Matrix 10 o smaku czekoladowym

Mex Matrix 10 o smaku czekoladowym

4.43 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Mex Matrix 10 o smaku czekoladowym

Mex Matrix 10 o smaku czekoladowym to suplement diety w postaci proszku, przeznaczony dla sportowców. Formuła łączy w sobie aż 10 form białka: izolat białka serwatkowego, hydrolizat białka serwatkowego, trzy formy koncentratu białka serwatkowego, albumina jaja, Kazeine wapnia i micelarna Alfa i Beta, izolat białka mleka oraz koncentrat białka mleka.

Poprzez zastosowanie miksu komponentów organizm jest znacznie lepiej chroniony przy nieregularnym spożywaniu posiłków. Organizm lepiej regeneruje się po ciężkim treningu. To także dealne białko do przyjmowania na noc. Poszczególne frakcje składników uwalniane są do organizmu przez wiele godzin .

Produkt zawiera śladowe ilości ALA i saw palmetto.

Skład

Składniki preparatu Mex Matrix 10 o smaku czekoladowym to: 

koncentrat białka serwatki, hydrolizowany izolat białka wołowego, kazeina micelarna, peptydy glutaminy, l-glicyna, trójglicerydy o średnich łańcuchach MST, witamina C, izolat białka serwatkowego, hydrolizowane bialko serwatki, albuminy jaj, kazeinian wapnia, izolat białka mleka, niacyna, kwas pantotenowy, l-izoleucyna, l-leucyna, l-walina, witamina B6, witamina B2, witamina B1, kwas foliowy, biotyna, witamina B12.

Zalecane spożycie:

Zalecana porcja produktu Mex Matrix 10 o smaku czekoladowym do przyjęcia w ciągu dnia to: 1 porcja (miarka 28 g).

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik Mex Matrix 10 o smaku czekoladowym.

Produkt Mex Matrix 10 o smaku czekoladowym należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy podawać produktu matkom karmiącym oraz kobietom w trkacie ciąży. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Mieczysław 2020-04-01 19:44

Według mnie ten środek jest ok. Cena oraz jakość mi pasują.

Luba 2017-10-24 22:10

Białko jest podstawowym składnikiem naszych mięśni. Stosuję Mex Matrix 10 o smaku czekoladowym , bo posiada ten ważny składnik. Dziewczyny wiedzcie, że białko jest cenne dla nas także! Nie jedynie dla chłopaków!

Fabio 2017-04-18 13:20

fajny miks składników, smak też całkiem spoko

Rychu 2017-04-13 11:35

Generalnie polecam, nie ma problemów z rozpuszczaniem i jakość też jest ok.

Brygida 2015-11-28 09:16

Jakiś czas temu trafił mi się fajny artykuł o odżywkach białkowych. Błędnie sądzi się, że białkojest tylko na masę. Białko może okazać się pomocne w okresie redukcji. organizm zużywa bardzo dużo energii na spalenie białka. Mex Matrix 10 o smaku czekoladowym to preparat dzięki któremu unormowałam swoją wagę i mam więcej siły. Polecam każdemu fitnessiakowi.

Opinia użytkownika 2015-06-12 12:11

Mex Matrix 10 o smaku czekoladowym to produkt, który nie jest zbyt tani - ale ma mega skuteczność! Ten środek mogę polecić w ciemno:)

Julia 2015-03-04 11:10

Mex Matrix 10 o smaku czekoladowym jest całkiem ok i nieźle działa.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.