Kategorie produktów

Nizoral 2%

Nizoral 2%

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Nizoral 2%

Nizoral 2% to produkt leczniczy w postaci kremu do miejscowego leczenia grzybicy skóry.

Substancją czynną leku Nizoral 2% jest ketokonazol, który wykazuje silne działanie przeciwgrzybicze. Wskazaniem do stosowania leku jest grzybica skóry tułowia, rąk, stóp i pachwin. Krem działa na zmiany wywołane dermatofitami, a także łupież pstry i drożdżycę skóry.

Lek Nizoral 2% zaleca się również podczas leczenia łojotokowego zapalenia skóry, występującego przez obecność Malassezia furfur

Skład

Składniki produktu leczniczego Nizoral 2% to:

Substancja czynna  ketokonazol 20 mg/g
Substancje pomocnicze glikol propylenowy, alkohol stearylowy, alkohol cetylowy, monostearynian sorbitanu, polisorbat 60, mirystynian izopropylu, siarczan sodu bezwodny, polisorbat 80, woda oczyszczona

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Nizoral 2% należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: lek Nizoral 2% należy aplikować na skórę. Zaleca się używanie kremu raz na dobę.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników produktu Nizoral 2%.

Należy unikać kontaktu leku z oczami. W okresie ciąży i karmienia piersią, stosowanie leku należy skonsultować z lekarzem. Lek Nizoral 2% należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na etykiecie produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-11-07 14:23

Częste wizyty na basenie przyczyniło się do tego, że pojawił się grzyb na paznokciach u stóp! Koleżanka poleciła bym kupiła Nizoral 2% !!! I bardzo szczerze pragnę polecić ten produkt! Działa błyskawicznie!

Magda 2018-11-04 20:12

Grzybica skóry to najprościej grzybica, która może dotyczyć: na stopach, między ich palcami, a także pod biustem. Na pewno jest to nieestetyczna dolegliwość. Pamiętam, że wstydziłam się potwornie i wzięłam w aptece Nizoral 2% . Produkt nawet nie był taki drogi patrząc na inne z tej grupy. A przy tym zadziałał szybko, skutecznie i efektywnie. Mogę go polecić wszystkim, którzy mają problem z grzybicą.

Opinia użytkownika 2018-03-23 20:15

Pachwiny należą do takich miejsc na ciele, że są ściśnięte i podatne na pocenie a tym samym rozwój grzybów. Nosimy spodnie, bieliznę należy więc wiedzieć, że odpowiednia higiena tych miejsc jest najważniejsza. Mam Nizoral 2% . Środek wspiera higienę tych sfer i chroni przed grzybami.

Alicja 2017-10-10 19:23

Niestety, o grzybicę stóp bardzo prosto... Leczenie natomiast wymaga czasu. Nizoral 2% zauważyłam na ulotce, będąc u lekarza. Grzybicę złapałam na basenie i natychmiastowo pojechałam po ten środek ! Zadziałał błyskawicznie i bardzo skutecznie!

Tatiana 2017-09-28 12:44

To naprawdę dobry lek na walkę z grzybicą. Stosowałam na grzybcę stóp is zczerze mówią to już po pierwszej aplikacji była poprawa widoczna.

Radzimir 2017-01-31 09:53

Nie wierzę... Znowu ta grzybica... Mam tego dość zwłaszcza, że dbam o siebie. Otoczenie uważa, że jestem brudasem. No trudno... Znów zastosuję Nizoral 2% . Ale wkrótce pójdę z tym do lekarza. To jest nie do opanowania.

Domosław 2016-07-29 19:05

Jestem niestety mężczyzną otyłym... Może się wydawać, że ten fakt nic nie wnosi... Dla mnie to jednak jest istotne. Otóż mam grzybicę pachwin. Najlepszy przyjaciel wskazał bym kupił Nizoral 2% . I muszę napisać , że ten produkt działa na moje dolegliwości i już widzę poprawę!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.