Kategorie produktów

Quixx test ciążowy

Quixx test ciążowy

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Quixx test ciążowy

Quixx to test diagnostyczny - test ciążowy. Jest to produkt przeznaczony tylko dla kobiet. Test ciążowy stosuje się w celu upewnienia się, że kobieta zaszła w ciążę. Może okazać się pomocny w przypadku planowania ciąży. 

Zestaw Quixx pozwala wykryć obecność HCG w moczu. Jest to hormon glikoproteinowy, który zostaje wydzielany przez łożysko, a jego obecność można wykryć już po 7 dniach od zapłodnienia. 

Należy zaznaczyć, że poziom HCG jest różny na każdym etapie ciąży, dlatego w momencie jeśli wynik testu będzie dodatni, należy skonsultować się z ginekologiem w celu potwierdzenia wyniku i podjęcia dalszych decyzji.

Dawkowanie:

Produkt Quixx - test ciążowy jest przeznaczony do jednorazowego użycia. 

Instrukcja użycia: zestaw testowy i próbkę moczu należy doprowadzić do temperatury pokojowej. Otworzyć szczelnie zamknięte opakowanie i wyjąć zestaw z torebki. Za pomocą dołączonego kroplomierza nabrać próbkę moczu*. 2 krople umieścić w studzience testowej. Wynik można odczytać po około 5 minutach. 

Po użyciu umyć ręce.

Jak odczytać wynik?

Wynik dodatni. Ciąża. C. Pojawienie się 2 prążków (czerwony prążek w obszarze testowym T i kontrolnym C) oznacza ciążę. 

Wynik ujemny. Brak ciąży. Czerwony prążek widoczny jest  w obszarze kontrolnym C, nie pojawia się w obszarze testowym T. 

Wynik nieprawidłowy. Barwny prążek nie pojawia się w obszarze testowym T ani w obszarze kontrolnym C lub czerwony prążek widoczny jest tylko w obszarze testowym T. W takim wypadku badanie należy powtórzyć, używając nowego zestawu testowego.

*preferowana jest próbka pierwszego, porannego moczu.

Przeciwwskazania

Nie należy wykonywać testu ciążowego bezpośrednio po spożyciu alkoholu.

Wynik testu może być dodatni, jeśli kobieta jest w okresie menopauzy bądź choruje na raka szyjki macicy - wówczas poziom hormonu HCG jest wysoki.

Przed użyciem sprawdzić termin ważności produktu. 

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

mari 2018-11-21 10:40

2 kreski na teście, badanie w laboratorium BHCG ujemne...

Apolonia 2018-09-24 22:42

Jesssstttt! <3<3:)!!!!! Nadeszła upragniona chwila! Test potwierdził, to o czym tak marzyłam! Dzidzia w brzuszku! Skaczę z radości, bo to była prawdziwa walka! Super, że są takie proeparaty jak Quixx test ciążowy !!!!! :) To dzięki taki produktom jak on mogłam zaciążyć <3 Zalecam wszytskim kobietkom któe chca starac sie o dzidzię!

Kasia 2018-04-18 14:21

Kupiłam Quixx nie dlatego, że planuję ciążę. Niestety, ale nie jest to najlepszy moment na ciaże, a ten test miał mi pomóc uspokoić się i upewnić, że jednak w ciąży nie jestem. Na szczęście. Wiem, że następnym razem z moim partnerem musimy być ostrożniejsi.

Opinia użytkownika 2017-08-08 21:45

Planowanie ciąży to duży obowiązek i trzeba się do niej w odpowiedni sposób przygotować. Warto pamiętać o wprowadzeniu suplementacji bo niektóre składniki mogą nie przyswoić się w odpowiedniej ilości z pożywienia. Quixx test ciążowy to środek przeznaczony dla każdej przyszłej mamusi. Zawiera kompleks składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.