Kategorie produktów

Quixx Extra

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Quixx Extra

Quixx Extra to hipertoniczny spray do nosa do stosowania podczas niedrożności nosa i zatok.

Quixx Extra zawiera w swoim składzie naturalną wodę z Oceanu Atlantyckiego bogatą w mikroelementy i minerały, a także olejek z eukaliptusa.

Hipertoniczny roztwór wody morskiej ma działanie udrażniające i oczyszczające na nos i zatoki. Produkt Quixx Extra pozwala usunąć zgromadzoną w nosie wydzielinę oraz ochronić śluzówkę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Zastosowanie sprayu Quixx Extra przyczynia się do swobodnego oddychania, szczególnie w grypie i przeziębieniu oraz daje uczucie świeżości i nawilża.

Skład

W składzie preparatu Quixx Extra znajdują się następujące substancje:  woda z Oceanu Atlantyckiego, woda oczyszczona i olejek z eukaliptusa (0,015ml w 100ml). 

Stężenie soli w sprayu wynosi ok. 2,6%.

Dawkowanie:

Sposób użycia: jeden spray zawiera około 200 dawek. 

Zalecana porcja preparatu Quixx Extra:

wiek jednorazowo do każdego otworu nosowego maks. dawka dobowa
Dorośli i młodzież 1-3 dawki  2-3 razy na dobę
Dzieci od 6 lat 1-2 dawki jw.

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Quixx Extra jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia dawki produktu Quixx Extra.

Nie stosować u dzieci poniżej 6. roku życia. Produkt Quixx Extra nie zawiera konserwantów i nie powoduje uzależnienia. Wyrób należy zużyć w ciągu 6. miesięcy od otwarcia.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2016-03-31 13:43

W stu procentach polecam!Działają wręcz błyskawicznie!

Opinia użytkownika 2015-11-27 21:58

Jak mam katar, to zazwyczaj używam właśnie Quixx Extra

Edward 2015-01-01 15:02

Quixx Extra radzi sobie szybko z zalegającą wydzieliną!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.