Kategorie produktów

Ringosol

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Ringosol

Ringosol to microspray przeznaczony do higieny nosa. 

Preparat Ringosol przeznaczony jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Spray ułatwia swobodne oddychanie, oczyszcza nos z zalegających wydzielin, dba o odpowiednie nawilżenie śluzówki oraz zmniejsza uciążliwe objawy wywołane przeziębieniem.

Produkt Ringosol wspomaga wypłukiwanie z błony śluzowej alergenów oraz oczyszcza nos z zanieczyszczeń i wydzielin. Produkt został przebadany klinicznie.

Spray Ringosol może być stosowany w celu codziennej higieny nosa, a także przez osoby, które przebywają w klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach.

Skład

W składzie preparatu Ringosol według INCI znajdują się następujące substancje: woda, chlorek sodu, chlorek potasu, chlorek wapnia.

Dawkowanie:

Najlepiej stosować 2-3 aplikacje do każdego otworu nosowego na dobę. Spray Ringosol można stosować zgodnie z zapotrzebowaniem.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Spray Ringosol należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Roman 2017-06-06 11:15

Ringosol jest fajny szczególnie latem, kiedy w moim biurze klimatyzacja jest na full i ledwo da się oddychać. Ale również w okresie jesienno-zimowym, kiedy to ciągle człowiek ma katar...

Opinia użytkownika 2016-04-15 13:32

polecam

Lucyna 2016-03-15 16:54

Bardzo wydajny i skuteczny.Polecam zarówno dla niemowlaczków, przedszkolaków jak i dla dorosłych.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.