Kategorie produktów

Redufat

Redufat

3.67 Dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Redufat

Redufat to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych, które pragną zredukować masę ciała, kontrolować wagę oraz wspomóc proces odchudzania. 

Głównym składnikiem produktu Redufat jest chitosan - naturalna substancja z pancerzy skorupiaków morskich. Substancja ta potocznie bywa nazywana blokerem tłuszczu. Chitosan posiada zdolność wiązania tłuszczu. Dzięki temu zmniejsza się stopień ich trawienia i wchłaniania na poziomie jelita cienkiego.

Proces ten sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej. Chitosan nie jest jednak trawiony, a przez swoje działanie utrudnia on wchłanianie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach (A, D, E, K).

Skład

Składniki suplementu diety Redufat.

Skład jakościowy: chitosan.

Pozostałe składniki: talk (substancja przeciwzbrylająca), żelatyna (kapsułka), dwutlenek tytanu (E171, barwnik).

Preparat zawiera składniki pochodzące ze skorupiaków. Informacja dla chorych na celiakię: nie zawiera glutenu. Nie zawiera laktozy. Może być stosowany przez chorych na cukrzycę.

 

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie suplementu Redufat: 2-4 kapsułki dziennie. 

Kapsułki należy popijać wodą, stosować przed jedzeniem. Nie rozgryzać, nie ssać, nie otwierać w płynie. 

Zawartość składników w 1 kapsułce: chitosan - 200 mg.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. 

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania suplementu Redufat jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia stanowi podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu. Produkt niewskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. 

Nie przyjmować po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Michalina 2018-07-11 10:51

Dużo czytałam o blokerach tłuszczu. Wydawało mi się, że to tylko chwyt marketingowy, ale odkryłam, że w połączeniu ze zdrowo zbilansowaną dietą i wypijaniem dużej ilości płynów dziennie, każdy tego typu produkt będzie działał. redufat także należy do tej grupy :)

Lena 2017-07-31 13:13

Trochę długo trzeba czekać na efekty, same kapsułki to nie wszystko - raczej nie wystarczą do skutecznego odchudzania.

Jolanta 2017-05-05 21:01

No to trwa w najlepsze.... sezon jesienno-zimowy! !!:) Wszytsko fajnie ale w tym okresie jem jak słoń ,a na ruch na dworze za zimno. Potrzebuję wsparcia! Trzeba jakoś przeleżeć ten d łużący się czas.... Sądzicie, że Redufat obroni mnie przed przytyciem? Dajcie znać! A jak wy sobie radzicie?

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.