Kategorie produktów

Psie Sadło - Maść Rozgrzewająca

Psie Sadło - Maść Rozgrzewająca

3.86 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Psie Sadło - Maść Rozgrzewająca

Psie Sadło - Maść Rozgrzewająca to kosmetyk do nacierania i inhalacji. Wyrób wspomaga leczenie infekcji w obrębie układu oddechowego i ułatwia oddychanie. Do stosowania zewnętrznego, na klatkę piersiową, kark i plecy oraz w okolicach nosa i skroni. Rozgrzewa i udraąnia zatkany nos w przebiegu przeziębienia.

Skład

Składniki produktu Psie Sadło - Maść Rozgrzewająca to: olejki eteryczne, wosk pszczeli.

Dawkowanie:

Produkt Psie Sadło - Maść Rozgrzewająca stosuje się w zależności od potrzeb- kilka razy dziennie. Cienką warstwę maści nanieść na kark, klatkę piersiową i/lub plecy. Maść delikatnie wetrzeć do całkowitego wchłonięcia. U dorosłych, mniejsze dawki maści można stosować w okolicach nosa i skroni.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Psie Sadło - Maść Rozgrzewająca. Preparat Psie Sadło - Maść Rozgrzewająca należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Jonasz 2020-03-21 11:34

kicham i prycham od wczoraj. no i jeszcze pobolewają mnie zatoki i stawy. To niekoniecznie zwykły katarek lecz leczyć się przecież trzeba.

Felicjan 2017-11-29 15:04

Ta pogoda mnie dobija. Znowu się przeziębiłem. Ojciec polecił Psie Sadło - Maść Rozgrzewająca . Oby zadziałało...

Alina 2017-10-17 21:27

Zimowe infekcje to, co tu dużo mówić never ending story. Psie Sadło - Maść Rozgrzewająca rozważam w momencie gdy czuję objawy choroby.

Tamara 2017-07-11 15:00

Kupcie sobie lepiej coś lepszego niż to!

Jolo 2017-05-16 11:01

No z nazwą faktycznie nie trafili, ale maść robi dobrą robotę.

Sławka 2017-05-04 09:54

Bardzo dobra maść, choć powiem szczerze, że ta nazwa jest beznadziejna. Kojarzy się z wnętrznościami psa. Ohyda. odbieram gwiazdkę, za nazwę. Ale polecam ;)

Noemi 2015-12-06 11:55

Uznaję, że preparaty rozgrzewające to dobre rozwiązanie na różne dolegliwości. W takich wypadkach wybieram Psie Sadło - Maść Rozgrzewająca . Ten specyfik to mój numer 1. Daję minusik za to, że trudno go dostać.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.