Kategorie produktów

Salvigol Bio Spray

Salvigol Bio Spray

4.4 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Salvigol Bio Spray

Salvigol Bio Spray to wyrób medyczny wskazany w przypadkach podrażnionego gardła na tle zapalnym i infekcyjnym. Składniki Salvigol Bio Spray  tworzą ochronny film z „efektem bariery”, która ogranicza kontakt z drażniącymi czynnikami zewnętrznymi (zimno, dym, smog, pyłki) i nawilża błonę śluzową gardła, łagodząc typowe objawy podrażnionego gardła (suchość, pieczenie i ból gardła, trudności w przełykaniu). 

Skład

Składniki produktu Salvigol Bio Spray są następujące: wodno-alkoholowy ekstrakt z mirry; żel z liści aloesu zwyczajnego*; gliceryna roślinna; liofilizowany wielofrakcyjny ekstrakt z liści szałwii lekarskiej (Salvidol 2-LMF)*; naturalny aromat miętowy; naturalne aromaty z olejków eterycznych z: mięty pieprzowej i cynamonowca; guma ksantanowa.

* Składniki pochodzące z Upraw Ekologicznych

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego Salvigol Bio Spray powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.

Zaleca się wykonywanie 4 rozpyleń przy jednym podaniu; podawanie produktu można powtarzać do 4 razy w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem wyrobu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik wyrobu Salvigol Bio Spray.

Produkt Salvigol Bio Spray należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-02-26 17:31

Stosuję wyłącznie to na podrażnione gardło. szybka ulga daje się odczuć.

Opinia użytkownika 2018-05-22 11:39

Gdy gardło boli i doskwiera najważniejsze jest wtedy odpowiednie nawilżenie gardła. W takich sytuacjach ratunkiem okazuje się specyfik Salvigol Bio Spray . W mojej pracy gardło jest bardzo ważne a składniki produktu niesamowicie dobrze wpływają na to, by gardełko było sprawne i zdrowe.

Ewa 2017-04-11 12:02

U mnie się to nie sprawdziło. Gardło strasznie mnie po tym piekło:(

Sandra 2017-04-07 18:01

Całkiem dobry spray. W sumie nigdy o nim nie słyszałem, ale pani w aptece poleciła to wziąłem. Gardło to mnie już wybitnie bolało. to przez tą pogodę, niby słońce ale jak zawieje to masakra.

Remigiusz 2016-04-10 20:11

Nie wiem co się dzieje cały czas cierpię na ból gardła. Dziś postanowiłem spróbować Salvigol Bio Spray . Modlę się, żeby pomógł!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.