Kategorie produktów

Halset

4.86 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Halset

Halset to wyrób medyczny w postaci areozolu, który nawilża śluzówkę gardłą i krtani. Wyrób wskazany jest do leczenia uzupełniającego przy bólu gardła i chrypki.

Skład

Komponenty wyrobu medycznego Halset to: olejek eteryczny z mięty pieprzowej, dekspantenol

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego Halset powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Zalecana porcja preparatu to:

- Dorośli maksymalnie 4 rozpylenia przy jednorazowym podaniu.

- Dzieci od 3 roku życia maksymalnie 2 rozpylenia przy jednorazowym podaniu.  

Rozpylać w obrębie gardła kilka razy na dobę w zależności od potrzeby (średnio co 2 godziny).

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Halset.

Produkt Halset należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej w ciągu dnia porcji preparatu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-03-29 18:50

cieszę się że mam

Bolesław 2020-02-04 18:46

Kupuję ten lek na piekące gardło. natychmiastowa ulga jest nie do opisania.

Ewelina 2017-06-25 19:13

Na feriach zimowych za każdym razem doskwiera mi problem z gardłem. Jest suche i drapie... Halset działa na moje kłopoty. Szybko i skutecznie!

Mila 2017-04-11 11:55

Nie spodziewałam się, że ten środek tak dobrze nawilży moje podrażnione gardło, serio!

Wojtek 2017-04-07 17:46

Na chrypkę jest to niezastąpiony produkt. Ból szybko mija!

Opinia użytkownika 2017-02-09 17:04

Rozpoczą się nowy rok szkolny! Tak się skłąda, że pracuję jako nauczycielka. Początek roku to tragedia jesli chodzi o moje struny głosowe. Halset jest moim ratunkiem! Głos bardzo szybko wraca do siebie!

Ramona 2015-08-17 16:37

Gdy odczuwam bolesność gardła i strun głosowych ważną rolę odgrywa nawilżenie gardła i krtani. Z ratunkiem przychodzi mi wtedy środek Halset . W moim zawodzie muszę dbać o gardło a składniki tego super środka wspierają gardło, redukują dolegliwości i przywracają mowę.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.