Kategorie produktów

Sinulan Direct Junior

4.83 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Sinulan Direct Junior

Sinulan Direct Junior to wyrób medyczny w postaci sprayu do gardła. Spray ten zawiera tylko naturalne i bezpieczne składniki.

Sinulan Direct Junior jest przeznaczony do eliminowania bólu i infekcji gardła u dzieci w wieku powyżej 3 lat. Wskazaniem do stosowania wyrobu są bolesne dolegliwości gardła: podrażnienie, stan zapalny. 

Składniki sprayu Sinulan Direct Junior mają właściwości ochronne i powlekające. Ich działanie polega na tworzeniu hipertonicznej powłoki na powierzchni gardła. W ten sposób wspomagają proces oczyszczania gardła z wszelkich zanieczyszczeń.

Proces ten jest niezbędny, aby zmniejszyć dolegliwości bólowe i zapobiec rozwojowi infekcji. Ponadto hipertoniczna powłoka chroni przed szkodliwym wpływem czynnikóe zewnętrznych, np. przed nadmiernym wysuszaniem. 

Skład

W skład Sinulan Direct Junior wchodzą nastepujące substancje:

glicerol, miód, woda, ekstrakty z Vitis vinifera, Sambucus nigra i Glycine max.

Dawkowanie:

Produkt Sinulan Direct Junior jest przeznaczony do stosowania miejscowego (do jamy ustnej). 

Instrukcja użycia Sinulan Direct Junior:

- początek leczenia: rozpylać na powierzchni gardła 3-4krotnym psiknięciem co 20-30 minut. Stosować przez 2-3 h. 

- do ustąpienia objawów stosować 3-4 razy na dobę.

Nie przekraczać wskazanej porcji do użycia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu medycznego Sinulan Direct Junior jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Wyrób należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed światłem i działaniem wilgoci. Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Stefania 2017-12-30 19:10

Dzieci to spory odsetek pacjentów służby zdrowia i nie da się ukryć, że jest to grupa wymagająca większej uwagi. Z uwagi na konkretną dolegliwość można dopasować do niej konkretny środek. Wśrod preparatów dla najmłodszych można znaleźć Sinulan Direct Junior . Oczywiście jest też dużo innych ale o tym warto wspomnieć. W mojej rodzinie ten środek jest często stosowany.

Jarosława 2017-12-17 19:04

Jak tylko czuję nieprzyjemne drapanie w gardle od razu próbuję sobie pomóc. Nie mam czasu na chorowanie. Sinulan Direct Junior to skuteczny środek który nie raz wyciągnął mnie z gardłowej opresji. A ja nie muszę się o nic martwić.

Opinia użytkownika 2017-09-10 22:21

Gdy tylko łapie mnie podrażnienie gardła nie czekam na to, by infekcja się rozwinęła. Staram się od razu stosować Sinulan Direct Junior . Jest to specyfik który ma w swej formulacji składniki, wspomagające eliminację dolegliwości. Do tego nawilża i łagodzi błony śluzowe.

Juliusz 2017-09-01 18:22

Jakieś przeziębienie mnie zaatakowało. Pogoda coraz ładniejsza a ja padam i nie mam siły. Liczę na to, że Sinulan Direct Junior pomoże tak szybko jak zawsze.

Żanna 2016-04-04 17:00

Wszędzie reklamy środków dla najmłodszych! Ale niestety nie wszytskie działają. Jadnak muszę Wam powiedzieć, że Sinulan Direct Junior jest świetny! Polecam tez dla waszych maluchów!

piotr 2016-03-04 13:22

bardzo dobry.polecam dla wszystkich

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.