Kategorie produktów

San Testo Hardcore

San Testo Hardcore

4.25 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu San Testo Hardcore

San Testo Hardcore to suplement diety wskazany do stosowania przez osoby dorosłe. Produkt dedykowany jest dla osób, które pragną uzupełnić swoją dietę w składniki zawarte w preparacie, a w szczególności dla osób uprawiających aktywny tryb życia, jak i również dla wszystkich pragnących poprawić swoje samopoczucie, zwiększyć witalność oraz zadbać o naturalną kondycję organizmu. 

Produkt San Testo Hardcore zawiera składniki aktywne takie jak witamina B6, magnez, cynk, tribulus terrestris. Witamina B6 wspiera wchłanianie magnezu a wraz z nim oddziałuje na ośrodkowy układ nerwowy i układ mięśniowy. Cynk wspiera utrzymanie równowagi hormonalnej organizmu, zwłaszcza jeśli chodzi o hormony anaboliczne. 

Składniki zawarte w suplemencie mają duży wpływ na produkcję testosteronu. Wspomagają ten proces poprzez oddziaływanie na hormon luteinizujący LH. Dodatkowo składniki te wspierają regenerację organizmu oraz zmniejszają ryzyko wystąpienia bólu mięśni. 

Skład

Składniki suplementu San Testo Hardcore

skład jakościowy: witamina B6, magnez, cynk, tribulus terrestris.

Zalecane spożycie:

Zalecane dzienne spożycie suplementu diety San Testo Hardcore: 3 tabletki dziennie.

Tabletki stosować najlepiej z posiłkiem, popijając odpowiednią ilością wody. 

Zawartość dziennej porcji (3 tabletki):

Witamina B6 (jako pirydoksyna HCl) 5 mg 

Magnez (jako tlenek 55%) 450 mg 

Cynk (22% tlenku azotu) 23 mg 

Tribulus Terrestris (min. 90% saponin) 2000 mg

Nie przekraczać dziennej porcji preparatu. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania suplementu San Testo Hardcore jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu zacienionym, z dala od oddziaływania promieni słonecznych. 

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt jest wskazany dla osób dorosłych. Nie należy stosować go u dzieci, kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących piersią. 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że zrównoważony sposób żywienia stanowi podstawę utrzymania prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Nie stosować suplementu diety po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Michał 2018-07-09 19:30

Nie słyszałem wcześniej o tym produkcie, ale chętnie wypróbuję. Może okazać się zbawienny po moich ciężkich treningach ;)

Melchior 2018-01-20 17:42

Kto z was wie, że Tribulus to roślina rosnąca w klimacie tropikalnym i umiarkowanym...? Rośnie m.in w USA i Meksyku. Swego czasu była ona bardzo ceniona i używana do wzmocnienia organizmu. Po co ona kulturystom? Otóż odpowiada za przyrost mięśni. Ja od długiego czasu używam San Testo Hardcore i sprawdza się idealnie!

Aneta 2016-11-10 13:28

Najlepszy tribulus jakiego próbowałem.

ass 2016-03-10 14:37

Bardzo dobry produkt w przystępnej cenie!Polecam!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.