Kategorie produktów

Słodzik Clio

Słodzik Clio

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Słodzik Clio

Słodzik Clio jest substancją słodzącą przeznaczoną dla diabetyków oraz osób, które nie chcą lub nie mogą spożywac cukru.

Produkt występuje w postaci tabletek na bazie cyklaminianu sodu i sacharynianu sodu.

Skład

Składniki produktu Słodzik Clio są następujące: substancje słodzące:

cyklaminian sodu E-952, sacharynian sodu E-954,substancja wypełniająca: wodorowęglan sodu E-500ii, regulator kwasowości: cytrynian sodu E-331.

Przeciwwskazania

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Teodora 2020-12-18 22:51

Mam wielką nadzieję że teraz uda mi się utrzymać w ryzach cukier. jeśli się nie uda to pozostaje konsultacja z lekarzem

Łucja 2018-05-31 10:54

O to, by poziom cukru był odpowiedni, muszą dbać diabetycy. Jest to istotne, by nie doprowadzać do wahań insulinowych. Słodzik Clio to specyfik dzięki któremu nie muszę zajmować sobie głowy tym, żeby poziom cukru miał swój optymalny poziom. Jest dobrym wsparciem.

Opinia użytkownika 2017-10-20 15:19

Diabetycy powinni dbać o optymalny i niezbyt wysoki poziom współczynnika węglowodanowego. Chociaż czasami to trudna sprawa i może to wylecieć z głowy. Na szczęście jest Słodzik Clio . Produkt ten jest w sam raz dla diabetyków. A jego składniki warunkują poprawne zdrowie i poziom cukru we krwi.

Sylwan 2017-08-31 19:38

Muszę sprawdzać poziom cukru we krwi. Mało tego, sporo produktów ze sklepowych półek zawiera cukier i nie są dla mnie... Mam pod ręką Słodzik Clio . Jest dobry dla cukrzyków. Ten preparat jest bezpieczny.

Hania 2017-05-16 15:40

Mój mąż używa, bo musi, a ja mu chętnie podkradam, jak zapomnę kupić cukier :D

Juliusz 2015-05-18 18:50

Nie zakładałem, że mogę obyć się bez 2 szczerych łyżeczek cukru. Mój doktorek był nieprzejednany. Zagroził mi cukrzycą więc przesiadłem się na zdrowszą alternatywę. Słodzik Clio daje inny posmak, ale OK.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.