Kategorie produktów

Sussina Gold

Sussina Gold

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Sussina Gold

Sussina Gold to słodzik dostępny w postaci tabletek.

Produkt ten stanowi rozwiązanie dla osób, które chcą przyjmować mniej klasycznego białego cukru i zastąpić go alternatywnym rozwiązaniem, które może wpłynąć korzystnie na zdrowie. 

Słodzik jest odpowiedni i bezpieczny dla osób cierpiących na cukrzycę (dla diabetyków). Produkt charakteryzuje się niską kalorycznością przy jednoczesnej wysokiej słodkości.

Słodzik jest wyprodukowany na bazie sacharynianu sodu i aspartamu. Nadaje się do słodzenia ciepłych napojów. 

Skład

W składzie produktu Sussina Gold znajdują się następujące substancje:

sacharynian sodu (E-954) (12 mg), aspartam (E-951) (2 mg), regulatory kwasowości: cytrynian sodu (E-331) i węglan sodu (E-500), stabilizatory: L-leucyna, laktoza.

Dawkowanie:

Produkt Sussina Gold można stosować według indywidualnego zapotrzebowania. 

1 tabletka to 0,2 kcal i jest w stanie zastąpić 1 łyżeczkę (6 g) cukru. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Słodzik Sussina Gold należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Aspartam jest źródłem fenyloalaniny. Z tego powodu produkt nie powinien być stosowany przez osoby z fenyloketonurią. 

Nie stososować po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2023-02-21 14:15

Najlepszy słodzik przy cukrzycy.Smakowo też ok

Honorata 2020-02-18 14:48

Mam szczerą nadzieję że z tym lekiem uda mi się wyregulować skaczący cukier. jak nie to niestety czeka mnie konsultacja z lekarzem

Eligiusz 2018-05-12 21:59

Nie wierzyłem, że potrafię przekonać się i obyć się bez cukru. Lekarz zbagatelizował moje żale. Pogroził, że poziom cukru we krwi rośnie i chcąc nie chcąc musiałem zakupić inne słodziwo. Sussina Gold po przyzwyczajeniu się - może być!

Damian 2018-04-24 14:55

Wszystko pięknie ładnie - słodzik jest? Jest. Ale po co ten aspartam w składzie? No cóż, chyba ten składnik mnie zawiódł.

Kasia 2016-03-09 14:57

Polecam! Swietny do pieczenia ciast i do deserow!

Walter 2015-12-18 15:20

Muszę dbać o ilość cukru we krwi. Dodatkowo wiele produktów zawiera cukier i nie są dla mnie... Trzymam przy sobie Sussina Gold . Jest zalecany cukrzykom. Ten produkt jest godny zaufania.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.