Kategorie produktów

Sussina Stevia

Sussina Stevia

4.33 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Sussina Stevia

Sussina Stevia to preparat dostępny w postaci tabletek Niniejszy suplement diety oparty jest na bazie pochodzących z liści Stewii (Stevia rebaudiana) naturalnych glikozydów stewiolowych.

Sussina Stevia to bezpieczny dla naszego zdrowia słodzik stołowy, będący znakomitą alternatywą dla osób zdrowo odżywiających się, pragnących schudnąć. To produkt bezpieczny dla osób chorujących na fenyloketornurię, cukrzycę (diabetyków) oraz wszystkich osób dbających o prawidłowy poziom cukru we krwi.

Dodatkową zaletą zdrowotną spożywania stewii jest fakt, iż nie powoduje ona próchnicy zębów.

Jedna tabletka, to około 3 g cukru.

 

Skład

W składzie tabletek Sussina Stevia znajdują się następujące substancje:

wodorowęglan sodu (E500 (ii)), regulator kwasowości: cytrynian sodu (E331), substancja słodząca: glikozydy stewiolowe (E960), stabilizator: l-leucyna.

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie preparatu Sussina Stevia:

słodzik można stosować wedługi indywidualnych potrzeb.

Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania tabletek Sussina Stevia jest nadwrażliwość na ich składniki.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać produkt s suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.

Przed przyjęciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Barbara 2020-03-11 14:45

Mam ogromną nadzieję że tym razem dam radę poskromić skaczący cukier. jeśli się nie uda to pozostaje spotkanie z lekarzem...

Kunegunda 2018-05-13 21:52

Każdy diabetyk powinien zadbać o o odpowiedni poziom glukozy we krwi. Chociaż czasami to trudna sprawa i można się zapomnieć. Na szczęście jednak jest Sussina Stevia . Produkt ten jest dedykowany diabetykom. A jego składniki warunkują poprawne zdrowie i poziom cukru we krwi.

Marta 2017-10-09 13:13

Świetna sprawa z tą stewią, moje dzieciaczki nie wyczuwają różnicy a ja jestem spokojniejsza, że nie faszeruję ich cukrem.

Opinia użytkownika 2017-05-11 10:34

Muszę dbać o stan mojego zdrowia pod kątem cukrzycy. Co więcej większość produktów to te, których nie mogę spożywać. Trzymam przy sobie Sussina Stevia . Jest wskazana dla diabetyków. Ten produkt jest na pewno bezpieczny.

Opinia użytkownika 2015-01-31 14:54

Nie zakładałem, że potrafię przekonać się i wypić cokolwiek bez 2 szczerych łyżeczek cukru. Mój doktorek był nieprzejednany. Pogroził, że poziom cukru we krwi rośnie z tego względu przerzuciłem się na słodzik... Sussina Stevia daje inny posmak, ale ok.

Marta 2015-01-11 12:13

Skusiłam się, lecz Sussina Stevia nie jest genialnym panaceum na zęby, żeby je wyleczyć. Od teraz co pół roku robię przegląd.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.