Kategorie produktów

Fruktoza

Fruktoza

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Fruktoza

Fruktoza, znana także jako cukier owocowy, to zdrowa alternatywa dla białego cukru w codziennej diecie. Fruktoza z powodzeniem zastępuje cukier w napojach, potrawach oraz wypiekach.

To produkt polecany także dla osób, które mają problem z regulacją poziomu cukru we krwi - fruktoza nie powoduje tak dużego i tak intensywnego wyrzutu insuliny do krwiobiegu jak cukier tradycyjny (sacharoza). Fruktoza może być wykorzystywana w planowaniu diety diabetyków.

Skład

Składniki produktu: 100% fruktoza (cukier owocowy).

Dawkowanie:

Zalecane stosowanie: Fruktoza jest idealna do słodzenia, gotowania oraz pieczenia.

Informacja dla diabetyków 12 g = 1 BE. Osoby chorujące na cukrzycę nie powinny spożywać dziennie więcej niż 40 g fruktozy (tj. ok 8 łyżeczek do herbaty). 

Przeciwwskazania

Chronić przed wilgocią. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, poza zasięgiem dzieci.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Kama 2017-09-08 12:54

Dla mnie to super sprawa, fruktoza swietnie się rozpuszcza i wcale nie smakuje gorzej niż cukier.

Kamil 2017-01-23 14:24

Od wielu miesięcy mam trudności z nieprawidłowym poziomem cukru we krwi. W tej sytuacji uradziłem z rodziną, żeby wypróbować Fruktoza i jestem o wiele zdrowszy.

Honoriusz 2015-01-22 12:26

Nie byłem przekonany, że mogę obyć się bez białego cukru... Ale mój lekarz oparł się moim argumentom. Pogroził, że poziom cukru we krwi rośnie i chcąc nie chcąc przerzuciłem się na słodzik... Fruktoza daje radę.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.