Kategorie produktów

Solus Nano

Solus Nano

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Solus Nano

Solus Nano to wyrób medyczny w postaci roztworu nawilżającego do jamy ustnej. Produkt wskazany podczas uczucia suchości w jamie ustnej spowodowanej m.in. chemioterapią i radioterapią oraz podczas infekcji bakteryjnych i grzybiczych błony śluzowej jamy ustnej. Aktywne substancje zawarte w preparacie Solus Nano ograniczają rozwój infekcji bakteryjnych i grzybiczych.

Skład

Składniki produktu Solus Nano są następujące: woda oczyszczona, wyciąg z chrząstnicy kędzierzawej, gliceryna, chlorek sodu, sorbitol, nanokoloid srebra, nanokoloid miedzi, karboksymetyloceluloza.

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego Solus Nano powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Zalecana porcja produktu do przyjęcia jest  zależna od potrzeb. Najlepiej stosować kilka razy dziennie lub według zaleceń lekarza.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Solus Nano.

Preparat Solus Nano należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej w ciągu dnia porcji preparatu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Natanael 2018-07-19 17:40

Zdarte gardło chwilami woła o pomoc! Od niedawna stosuję w tym celu Solus Nano . Z autopsji wiem, że spisuje sie ok i na pewno wrócę do niego nie raz!

Pele 2017-04-12 10:37

Dobrze nawilża suche gardło, a przy tym chyba chroni przed bakteriami

Sandra 2017-04-12 09:57

Mi pomogło na grzybice jamy ustnej. Około 2 tygodnie i biały nalot na języku zniknąl!

Krystyna 2015-06-05 18:22

Co myślicie o Solus Nano Czy to będzie odpowiednie na mocny ból przy przełykaniu? Proszę o odpowiedź!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.