Kategorie produktów

Stimea

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Stimea

Stimea to suplement diety dostępny w postaci tabletek powlekanych. Produkt wskazany jest dla osób dorosłych - dla kobiet. Polecany do stosowania w stanach spadku libido i wynikającego z tego pogorszenia samopoczucia.

W składzie preparatu Stimea znajdują się składniki takie jak L-arginina, wyciąg z owsa zwyczajnego, korzenia żeń-szenia oraz L-tyrozyna. L-arginina to niezbędny dla organizmu aminokwas. Ekstrakt z żeń-szenia i owsa zwyczajnego wspomagają usprawnianie pracy umysłu i ciała. 

Żeń-szeń stosowany jest jako afrodyzjak, gdyż podnosi poziom libido i jest stosowany w przypadku zaburzeń erekcji. W przypadku kobiet wspomaga także poprawę samopoczucia i wpływa korzystnie na sprawność seksualną.

L-tyrozyna to składnik, który wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego: wspiera koncentrację, poprawia zdolności poznawcze oraz redukuje odczuwane zmęczenie. 

Skład

W składzie suplementu diety Stimea znajdują się następujące substancje: 

L-arginina, wyciąg z owsa zwyczajnego, celuloza (subst. wypełniająca), wyciąg z korzenia żeń-szenia, L-tyrozyna, hydroksypropylometyloceluloza (subst. glazurująca), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (subst. glazurująca), dwutlenek tytanu (barwnik), dwutlenek krzemu (subst. wypełniająca), krzemian glinowo-potasowy (subst. glazurująca), hydroksypropyloceluloza (subst. glazurująca), koszenila (barwnik), wosk pszczeli i wosk carnauba (subst. glazurująca).

Zalecane spożycie:

Zalecana dzienna porcja do spożycia suplementu diety Stimea to 1 tabletka powlekana. Tabletkę należy popić odpowiednią ilością wody. 

Zawartość składników w 1 tabletce:

Składniki Zawartość
L-arginina 100 mg
Wyciąg z Avena sativa 100 mg
Wyciąg z korzenia żeń-szenia 62,5 mg
L-tyrozyna 50 mg

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji do przyjęcia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania produktu Stimea jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i oddziaływaniem wilgoci. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Produkt Stimea jest wskazany wyłącznie dla osób dorosłych. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że zrównoważona dieta stanowi podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu. Prze dprzyjęciem suplementu diety należy sprawdzić termin przydatności do spożycia. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sylwia 2018-11-20 13:05

Kobiety także mogą mieć problemy z libido. I Stimea jest jak najbardziej wskazana, a co więcej jest bezpieczna i daje sobie radę.

Patryk 2016-09-14 00:53

Jeśli chodzi o ,,te'' sprawy musimy pamiętać , że to nie jest żadne tabu. Od czasu do czasu sama chęć jest niewystarczająca. Wtedy biorę Stimea . Kłopot znika a ja czuję się bardziej męski.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.