Kategorie produktów

Testomag

Testomag

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 1

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Testomag

Testomag to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Produkt ten dedykowany jest dorosłym mężczyznom. Wskazaniem do stosowania niniejszego produktu jest chęć wzmocnienia swojej sprawności seksualnej, poprawienia pracy i funkcjonowania mięśni oraz usprawnienie ogólnej kondycji organizmu. 

Suplement diety można stosować także w celu uzupełnienia codziennej diety w cynk, selen, witaminę B6.

W składzie suplementu diety Testomag znajdują się składniki, które są istotne dla usprawnienia funkcji organizmu mężczyzny. Ekstrakt Ashwagandhy KSM-66 to kluczowy składnik podtrzymujący prawidłowe libido i sprawność seksualną.

Cynk i selen są istotne dla utrzymania prawidłowych funkcji układu płciowego a także męskich narządów rozrodczych. Składniki te wpływają na jakość nasienia i ruchliwość plemników.

Witamina B6 jest ważna dla układu mięśniowego i układu nerwowego. Wspiera prawidłowe skurcze mięśni.

Skład

Składniki suplementu diety Testomag:

sole magnezowe kwasu cytrynowego (cytrynian magnezu) – magnez, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z korzenia Ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifera L.), diglicynian cynku – cynk, substancje glazurujące – alkohol poliwinylowy (PVA), glikol polietylenowy, talk, krzemian glinowo-potasowy, monooleinian polioksyetylenosorbitolu; selenian (IV) sodu – selen, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek pirydoksyny – witamina B6, barwniki – dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza.

Zalecane spożycie:

Zalecane dzienne spożycie suplementu diety Testomag: 1 tabletka dziennie po posiłku.

Składnik 1 tabletka
Magnez 80 mg (21%*)
Witamina B6 1,4 mg (100%*)
Cynk (z chelatu Albion) 10 mg (100%*)
Selen 55 mcg (100%*)
Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifera L.),
 w tym: witanolidy (5%)
50 mg
2,5 mg

*% RWS - % Referencyjnej Wartości Spożycia

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania suplementu Testomag jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że zróżnicowana dieta stanowi podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie stosować po upływie terminu przydatności do spożycia. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Michalina 2018-03-01 22:05

Nawet mężczyźni potrzebują czasami odrobiny wsparcia. Może się ono okazać niezbędne w przypadku braku energii i spadku sprawności. Jesteśmy mężczyznami i musimy mieć tę moc.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.