Kategorie produktów

Tantum Protect Nasal

4.2 Dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Tantum Protect Nasal

Tantum Protect Nasal to wyrób medyczny w postaci spray'u do używania do nosa. Produkt wskazany jest do stosowania w takich dolegliwościach, jak uciążliwy katar, zatkany nos, a także kaszel, który może być efektem zalegającej w drogach oddechowych wydzieliny.

Preparat Tantum Protect Nasal wpływa korzystnie na błony śluzowe nosa, a jego działanie polega na tym, że po zaaplikowaniu, wnika w błony, przywracając tym samym ich prawidłowe funkcje a składniki zawarte w spray'u wspomagają oczyszczanie dróg oddechowych.

Dodatkowym walorem jest fakt, że zawarty w preparacie Tantum Protect Nasal glicerol wykazuje działanie nawilżające na wysuszone błony śluzowe nosa. 

Skład

Składniki preparatu Tantum Protect Nasal to: Hydeal-D (ester kwasu hialuronowego), glicerol, woda oczyszczona

100 ml wyrobu zawiera 0,1 g kwasu hialuronowego, glicerol 5 g, woda oczyszczona q.s. do 100 ml.

 

Dawkowanie:

Instrukcja użycia wyrobu Tantum Protect Nasal:

używać w zależności od indywidualnych potrzeb. Aplikować do prawego i lewego nozdrza jedno- lub dwukrotnie. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania wyrobu medycznego Tantum Protect Nasal jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Chronić przed światłem i działaniem wilgoci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie przekraczać proponowanej do użycia w ciągu dnia porcji produktu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Paweł Walak 2018-12-09 14:04

Tantum Protect Nasal to świetny produkt. Odpowiednio nawilża i gwarantuje nam bardzo długi czas, kiedy nie będziemy mieć kataru.

Patrycja 2017-11-29 15:53

W końcu znalazłam coś, dzięki czemu mogę wziąć oddech pełną piersią!

Jakobina 2017-11-07 14:08

W ostatnim czasie wybrałam się na bieg po lesie – byłam pewna, że na dworze jest bardzo przyjemnie! Jednak byłam w błędzie... Na drugi dzień dorwał mnie paskudny katar! Najgorzej... Szybko użyłam Tantum Protect Nasal ! Ten preparat wyjątkowo działa szybko i skutecznie!

Wiktor R. 2016-07-28 16:10

Często korzystałem z leku jakim jest Tantum Protect Nasal. Teraz jakoś przeszedłem na inną firmę, jednak ten lek pozwolił mi bardzo szybko pozbyć się uczucia zapchanego nosa i żel mnie tak nie podrażniał

Renata 2016-03-16 15:55

Ta maść jest bardzo poręczna i uważam, że warto ją kupić.

Smiki 2015-03-30 14:25

Nie przepadam za żelami ale ten faktycznie daje ulgę więc co jakiś czas po prostu muszę po niego sięgnąć żeby zregenerować nos.

Jadin 2015-03-25 20:30

Dla mnie bez szału. Mogłoby to działać zdecydowanie lepiej, bo teraz jest to dla mnie taka dwójeczka ;/ Cena i jakość do poprawy.

Karios 2015-03-25 20:29

Jeden z najlepszych żelów z którymi miałem doczynienia. Pozwala niwelować uczucie zapchanego nosa i skutecznie działa! Gratki!

Misia 2015-02-10 12:15

Fajnie odblokowuje nos. Ja jednak biorę częściej spray niż żel z tej firmy, bo wolę tą formę leku.

Urwis 2014-12-15 13:25

Problemy zawsze pojawiają się wtedy kiedy zaczyna się jesień. Jest to masakryczny czas, który powoduje, że moje życie zmienia się w wieczny problem z zatkanym nosem. Tantum świetnie nawilża i usuwa tą wydzielinę. Cena jest adekwatna do jakości moim zdaniem.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.